Black Red White – Recenzia a skúsenosti

Poľská spoločnosť Black Red White patrí k top výrobcom a distribútorom nábytku v Európe. V súčasnosti vlastní 21 výrobných závodov a exportuje vyše 40 % svojich výrobkov. Nábytok a bytové doplnky tejto značky možno okrem Slovenska zakúpiť aj v ďalších 39 krajinách sveta.

Dizajn e-shopu Blac Red White brw.sk

Predajnú sieť značky tvorí okolo 2 300 predajných miest. Spoločnosť vlastní aj niekoľko logistických centier a skladov v Poľsku, ČR, SR, v Maďarsku, Rumunsku, Bielorusku, Rusku, Bosne a Hercegovine a na Ukrajine.

Spoločnosť aktuálne zamestnáva viac než 11-tisíc ľudí. Na Slovensku značka pôsobí už od roku 1992 a aktuálne prevádzkuje 26 predajní.

Sortiment obchodu

Spoločnosť predáva nábytok do domácnosti, kancelárie i do záhrady. Ponúka zariadenie do obývačky, kuchyne či spálne – od sedačiek a nábytkových zostáv cez kuchynské linky a komody až po matrace a zrkadlá. Bytový textil ani doplnky neponúka, preto si v jednom obchode nezariadite komplet bývanie.

Výhodná cena doručenia

Veľkým plusom predajcu je naozaj výhodná cena dopravy tovaru, ktorý zakúpite v eshope. Cena dopravy je iba 4 €, v prípade, že nakúpite nad 250 €, dopravu máte úplne zdarma. Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v jednej z predajní (BRW predajní je 10, partnerských obchodov je 11), alebo vám ho donesiete kuriér počas dňa. Vybrať si môžete aj večerné doručenie kuriérom (medzi 16.00 a 20.00 hod.), v tom prípade je cena dopravy vyššia – 16 €. Cena prepravy nezahŕňa vynesenie objednávky na poschodie.

Výhody nakupovania v e-shope Black Red White

Platba aj na dobierku

E-shop vychádza svojím zákazníkom v ústrety tým, že im umožňuje platiť rôznymi spôsobmi, dobierku nevynímajúc. Za tovar sa dá zaplatiť hotovosťou pri preberaní tovaru, platobnou kartou, bankovým prevodom alebo elektronickou platbou – Unicredit Bank. Pri osobnom odbere sa automaticky platí až pri preberaní tovaru v obchode, ato buď platobnou kartou, alebo v hotovosti.

Vernostný program?

E-shop v súčasnosti ako jeden z mála neponúka žiaden vernostný program, teda výhodné nákupy pre registrovaných zákazníkov. Pokiaľ by ste chceli nakupovať lacnejšie, musíte tak robiť iba počas akcií či výpredajov.

Reklamácia

V prípade, že vám bol zaslaný nesprávny tovar, bol poškodený, prípadne je iný dôvod, prečo ste s tovarom nespokojní, môžete podať reklamáciu mailom (reklamacie@brw.sk), písomne na adresu spoločnosti (Black Red White Slovakia a.s., Južná trieda 93, 040 01 Košice) alebo pomocou kontaktného formulára. Posúdenie reklamácie trvá maximálne 30 dní.

Black Red White ponúka nábytok každého druhu

Ako kontaktovať Black Red White?

Od pondelka do piatka sa v čase od 8.00 do 16.00 hod. môžete s obchodom skontaktovať telefonicky (0917 975 577). Použiť môžete aj fax (055 729 89 02) alebo mail (webshop@brw.sk).

Ak sa rozhodnete pre nákup v kamennom obchode, odporúčame vám si pred návštevou obchodu prezrieť otváracie hodiny Black Red White. Nie sú totiž vo všetkých predajniach rovnaké.

Hodnotenie a recenzie Black Red White

Na porovnávači Heureka sa nachádza cez 300 slovných hodnotení tohto obchodu. Zákazníci si pochvaľujú široký sortiment produktov, kvalitu služieb a personálu na predajniach, rýchle dodanie tovaru na sklade, dobrý pomer kvality vs. ceny, nízky poplatok za dopravu tovaru či výbornú komunikáciu obchodu.

Hodnotenie obchodu Black Red White na heureka.sk

Kritické hodnotenia sa týkajú najmä neprehľadnosti e-shopu, nedostatočného zabalenia tovaru, dodania poškodeného tovaru či pridlhého čakania na tovar.

Skúsenosti s tovarom Black Red White

Vaše skúsenosti s nákupom v Black Red White

Nakupovali ste už v niektorej z predajní tejto spoločnosti alebo v e-shope? Ako hodnotíte celkový priebeh nákupu, komunikácia s predajcom a doručenie kuriérskou spoločnosťou? Sú vaše skúsenosti s Black Red White pozitívne alebo skôr negatívne? Čo sa vám na obchode páči a čo nepáči? Podeľte sa o vaše názory v diskusií pod článkom. Za názory vopred ďakujeme.Komentáre

07/01/2024 19:11
Mária Černáková

Navštívila som predajňu v Prešove, pri sídlisku Sekčov 4.1.2024 a bola som veľmi milo prekvapená prístupom a ústretovosťou personálu. Špeciálne chcem poďakovať p. Šimkovej, no i jej ostatní kolegovia boli veľmi nápomocní. Hľadali sme sedačku, prešli sme niekoľko obchodov s nábytkom, no nikde sa nám nevenovali tak ako v tomto obchode.

18/08/2021 14:44
Mária Malčeková

Dobrý deň, mám zlú skúsenosť s Black Red White, konkrétne predajňa Zvolen. Sedačka prišla poškodená /roztrhnutá/, pravdepodobne pri prevoze čo im je ťažko dokázať. Takže reklamáciu neuznali. Nikdy viac.

05/10/2020 11:58
Lucia

Take arogantne a neznale zamestnankyne prevádzky BRW ako su v Žiline som ešte nezažila.Navyse tovar po rozbalení poškodeny,nikdy viac tam nebudeme nakupovať.

30/04/2020 14:53
Lenka

Dobrý deň, chcem uverejniť skúsenosť s firmou Black red white Trnava...toto miesto vôbec neodporúčam , nakoľko v decembri rok 2019 nám dodali poškodený nábytok ..to by ani tak nevadilo...skôr ide o to že reklamácia trvala pol roka ...ešte k tomu som im to musela fotiť a posielať niekoľko krát ..nakoľko sú úplne neschopný ..minimálne 5 krát som im tam volala..!!! Ak by som nevolala bolo by to asi za rok ...na vlastné náklady sme si dnes po pol roku museli ísť pre to...vedúci predajne nám sľúbil že nám preplatí cestu ..nedali ani halier...!! Takže takáto skúsenosť naša je že si tam nekúpite v živote nič ..!! A čo sa týka kvality ..nieje to žiadna sláva..!!!

04/12/2019 22:17
Daniela Langová

Kupovali sme sedaciu súpravu v obchodnom dome Black Red White. Po pár mesiacoch sa celá zošmolkovala, látka vybledla, začínajú sa robiť hrčky, presvitať biele spojovacie nite - je v katastrofálnom stave. Po reklamácii sme dostali len odpoveď, aby sme si ju na vlastné náklady vytepovali, takže reklamácia bola zamietnutá. BRW ponúka nekvalitné látky /Stesa, s,r,o/ za neprimeranú sumu nakoľko cena nezodpovedá kvalite tovaru. Neodporúčam !!

13/09/2018 22:17
Ľudovít Augustín

Prosím o opravu môjho komentára dodacia lehota bola 24 týždňov čiže pol roka a nie 24 mesiacov ako som omylom uviedol. Ďakujem.

13/09/2018 22:13
Ľudovít Augustín

Dobrý deň, chcem uverejniť skúsenosť s firmou Black Red White, kde sme si objednali a uhradili kuchyňu na mieru. Bola to prevádzka v Trnave a tak zlú skúsenosť som ešte v obchode nezažil a mám už 66 rokov. 24 mesiacov sme čakali na finálnu inštaláciu kuchyne. Katastrofálna komunikácia neochota až arogantnosť. Pochybenia pri objednávaní u výrobcu, doslova klamanie a zakrývanie pochybení zo strany predajcu. To sú len základné fakty prečo dôrazne vystríham všetkých spotrebiteľov a nakupujúcich pred týmto obchodom. Prosím nič u nich nekupujte, lebo inak nebudú potrestaní a svoju aroganciu budú uplatňovať aj naďalej...
Trnavskej predajni vyššie uvedenej firmy sa vyhnite veľkým oblúkom bude to pre vaše dobro !!!

Pridať komentár

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(87.8%)