Black Red White – Recenzia a skúsenosti

Poľská spoločnosť Black Red White patrí k top výrobcom a distribútorom nábytku v Európe. V súčasnosti vlastní 21 výrobných závodov a exportuje vyše 40% svojich výrobkov. Nábytok a bytové doplnky tejto značky možno okrem Slovenska zakúpiť aj v ďalších 39 krajinách sveta.

Dizajn eshopu Black Red White

Predajnú sieť značky tvorí 2300 predajných miest. Spoločnosť vlastní aj niekoľko logistických centier a skladov v Poľsku, ČR, SR, v Maďarsku, Rumunsku, Bielorusku, Rusku, Bosne a Hercegovine a na Ukrajine.

Spoločnosť aktuálne zamestnáva viac než 11 tisíc ľudí. Na Slovensku značka pôsobí už od roku 1992 a aktuálne prevádzkuje 26 predajní.

Hodnotenie Black Red White na Heureke

Na porovnávači Heureka nájdeme aktuálne 93 slovných hodnotení tohto obchodu. Zákazníci si pochvaľujú široký sortiment produktov, kvalitu služieb a personálu na predajniach, rýchle dodanie tovaru na sklade, dobrý pomer kvality vs. ceny, nízky poplatok za dopravu tovaru či výbornú komunikáciu obchodu.

Hodnotenie Black Red White na heureke

Kritické hodnotenia sa týkajú najmä neprehľadnosti eshopu, nedostatočného zabalenia tovaru, dodanie poškodeného tovaru či neodbornosti a neochoty dopravcu.

S nákupom bolo za posledné 3 mesiace spokojných 92% zákazníkov.

Spokojnosť s nákupom v Black Red White

Výhodná cena doručenia

Veľkým plusom predajcu je naozaj výhodná cena dopravy tovaru, ktorý zakúpite v eshope. Aktuálne (08/2017) je sú to 4 € za doručenie akéhokoľvek tovaru! Ak nakúpite za viac než 250€, dopravu máte úplne zdarma.

Ako kontaktovať Black Red White?

Pred návštevou predajne vám odporúčame prezrieť si otváracie hodiny Black Red White, nakoľko otváracie hodiny nie sú v rôznych predajniach totožné.

Recenzie a skúsenosti s nákupom v Black Red White

Nakupovali ste už v niektorej z predajní tejto spoločnosti alebo v eshope? Ako hodnotíte celkový priebeh nákupu, komunikácia s predajcom a doručenie kuriérskou spoločnosťou? Sú vaše skúsenosti s Black Red White pozitívne alebo skôr negatívne? Čo sa vám na obchode páči a čo nepáči? Podeľte sa o vaše názory v diskusií pod článkom! Za názory vopred ďakujeme.


Komentáre

04/12/2019 22:17
Daniela Langová

Kupovali sme sedaciu súpravu v obchodnom dome Black Red White. Po pár mesiacoch sa celá zošmolkovala, látka vybledla, začínajú sa robiť hrčky, presvitať biele spojovacie nite - je v katastrofálnom stave. Po reklamácii sme dostali len odpoveď, aby sme si ju na vlastné náklady vytepovali, takže reklamácia bola zamietnutá. BRW ponúka nekvalitné látky /Stesa, s,r,o/ za neprimeranú sumu nakoľko cena nezodpovedá kvalite tovaru. Neodporúčam !!

13/09/2018 22:17
Ľudovít Augustín

Prosím o opravu môjho komentára dodacia lehota bola 24 týždňov čiže pol roka a nie 24 mesiacov ako som omylom uviedol. Ďakujem.

13/09/2018 22:13
Ľudovít Augustín

Dobrý deň, chcem uverejniť skúsenosť s firmou Black Red White, kde sme si objednali a uhradili kuchyňu na mieru. Bola to prevádzka v Trnave a tak zlú skúsenosť som ešte v obchode nezažil a mám už 66 rokov. 24 mesiacov sme čakali na finálnu inštaláciu kuchyne. Katastrofálna komunikácia neochota až arogantnosť. Pochybenia pri objednávaní u výrobcu, doslova klamanie a zakrývanie pochybení zo strany predajcu. To sú len základné fakty prečo dôrazne vystríham všetkých spotrebiteľov a nakupujúcich pred týmto obchodom. Prosím nič u nich nekupujte, lebo inak nebudú potrestaní a svoju aroganciu budú uplatňovať aj naďalej...
Trnavskej predajni vyššie uvedenej firmy sa vyhnite veľkým oblúkom bude to pre vaše dobro !!!

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(88.6%)