Black Red White - Recenzia a skúsenosti


Poľská spoločnosť Black Red White patrí k top výrobcom a distribútorom nábytku v Európe. V súčasnosti vlastní 21 výrobných závodov a exportuje vyše 40% svojich výrobkov. Nábytok a bytové doplnky tejto značky možno okrem Slovenska zakúpiť aj v ďalších 39 krajinách sveta.

Predajnú sieť značky tvorí 2300 predajných miest. Spoločnosť vlastní aj niekoľko logistických centier a skladov v Poľsku, ČR, SR, v Maďarsku, Rumunsku, Bielorusku, Rusku, Bosne a Hercegovine a na Ukrajine.

Dizajn eshopu Black Red White

Spoločnosť aktuálne zamestnáva viac než 11 tisíc ľudí. Na Slovensku značka pôsobí už od roku 1992 a aktuálne prevádzkuje 26 predajní.

Hodnotenie Black Red White na Heureke

Na porovnávači Heureka nájdeme aktuálne 93 slovných hodnotení tohto obchodu. Zákazníci si pochvaľujú široký sortiment produktov, kvalitu služieb a personálu na predajniach, rýchle dodanie tovaru na sklade, dobrý pomer kvality vs. ceny, nízky poplatok za dopravu tovaru či výbornú komunikáciu obchodu.

Hodnotenie Black Red White na heureke

Kritické hodnotenia sa týkajú najmä neprehľadnosti eshopu, nedostatočného zabalenia tovaru, dodanie poškodeného tovaru či neodbornosti a neochoty dopravcu.

S nákupom bolo za posledné 3 mesiace spokojných 92% zákazníkov.

Spokojnosť s nákupom v Black Red White

Výhodná cena doručenia

Veľkým plusom predajcu je naozaj výhodná cena dopravy tovaru, ktorý zakúpite v eshope. Aktuálne (08/2017) je sú to 4€ za doručenie akéhokoľvek tovaru! Ak nakúpite za viac než 250€, dopravu máte úplne zdarma.

Ako kontaktovať Black Red White?

Pred návštevou predajne vám odporúčame prezrieť si otváracie hodiny Black Red White, nakoľko otváracie hodiny nie sú v rôznych predajniach totožné.

Recenzie a skúsenosti s nákupom v Black Red White

Nakupovali ste už v niektorej z predajní tejto spoločnosti alebo v eshope? Ako hodnotíte celkový priebeh nákupu, komunikácia s predajcom a doručenie kuriérskou spoločnosťou? Sú vaše skúsenosti s Black Red White pozitívne alebo skôr negatívne? Čo sa vám na obchode páči a čo nepáči? Podeľte sa o vaše názory v diskusií pod článkom! Za názory vopred ďakujeme.

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(89%)

Pridať komentár