Esat.sk – recenzia a skúsenosti

„Všetko na jednom mieste.“ Internetový obchod Esat.sk vás zláka širokou ponukou tovaru, ktorý je zameraný na dom a záhradu, audio, video SAT, súčiastky, energiu, bielu techniku, šport, auto-moto a elektroniku.

Eshop Esat.sk

Až 8500 ponúkaných produktov je skladom, na vybavenie objednávky nebudete čakať dlho.

Skúsenosti a recenzie

Hodnotenia zákazníkov, ktorí v e-shope Esat.sk už nakúpili, sú väčšinou pozitívne. Najviac sa im páči rýchle vybavenie objednávky, možnosť osobného odberu a čo je pre zákazníkov asi najlákavejšie, dobré cenyÚstretovosť a ochotu personálu komunikovať so zákazníkmi ešte stále pokladáme za výnimočnosť. V prípade Esatu si na ne rýchlo zvyknete. Esat je zárukou jednoduchého a rýchleho nákupu. Všetko, čo potrebujete nájdete pod jednou strechou a pri odbaľovaní zásielky vás poteší malý darček.

Esat.sk hodnotenie na webe heureka.sk

Negatívne hodnotenia sa zhodujú v tom, že objednaný tovar nebol skladom, aj keď informácia z e-shopu bola iná. Na tovar „skladom“ zákazníci čakali aj dva týždne a viazli aj informácie o stave objednávky a skutočnom dodaní tovaru.

Výhody obchodu

E-shop je jednoduchý a rýchlo sa v ňom zorientujete. Popis produktov je postačujúci a výhodu vidíme aj v hviezdičkovom hodnotení produktov, ktoré obchod odporúča alebo neodporúča.

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v kamennej predajni Esat alebo v Zásielkovni, ktorú máte najbližšie. Ak pri nákupe prekročíte hranicu 35 €, kuriér vám privezie tovar domov úplne zadarmo.

Esat.sk - metódy platby a doručenia

Tovar, ktorý ste si objednali, nesplnil vaše očakávania a chcete ho vymeniť alebo vrátiť? Pre e-shop Esat.sk žiadny problém. Máte na to celých 20 dní.

Nevýhody obchodu

E-eshop je síce rozdelený do kategórií, ale pod ich názvom je náročnejšie si predstaviť, čo daná kategória v sebe skrýva. Cez banery na úvodnej stránke sa neprekliknete k produktu, ktorý je na ňom zobrazený. Chýba odkaz na nejaké „lákadlo“ v podobe akcie, výpredaja či nejakej vychytávky, ktorý by vás presvedčil v e-shope ostať. Stránka je na súčasné možnosti málo dynamická.

Esat - 8500 produktov skladom

Vaše skúsenosti s Esat.sk

Máte skúsenosti s nákupom v internetovom obchode Esat.sk? Podeľte sa o ne s nami! Ako hodnotíte služby predajcu v kamennej predajni a prehľadnosť e-shopu? Ako sa vám páči kvalita dodaného tovaru? Ste s ňou spokojní? Museli ste tovar reklamovať alebo vrátiť? Prečo? Odporučili by ste nákup v tomto e-shope ďalším zákazníkom? Neváhajte a popíšte nám vaše skúsenosti s Esat.sk ešte dnes!


Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(93.8%)