Esat.sk – recenzia a skúsenosti

„Všetko na jednom mieste.“ Internetový obchod Esat.sk vás zláka širokou ponukou tovaru, ktorý je zameraný na dom a záhradu, audio, video, SAT, súčiastky, energiu, bielu techniku, šport, auto-moto a elektroniku.

Dizajn webu Esat.sk

Až 8 500 ponúkaných produktov je skladom, na vybavenie objednávky nebudete čakať dlho.

Spôsoby doručenia

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v kamennej predajni Esat, ktorá sa nachádza v Kežmarku, alebo v Zásielkovni, ktorú máte najbližšie. Tovar vám môže doručiť aj kuriér spoločnosti Geis, prípadne si ho môžete nechať poslať poštou či nechať zaslať balík na poštu. Ak pri nákupe prekročíte hranicu 35 €, kuriér vám privezie tovar domov úplne zadarmo. Obchod expeduje tovar do 48 hodín, čiže dodacia doba je otázkou niekoľkých dní.

Esat.sk - metódy platby a doručenia

Možnosti platby

Esat.sk ponúka niekoľko možností platby za objednaný tovar. Samozrejmosťou je platba pri preberaní tovaru, či už pri vyzdvihnutí tovaru na adrese prevádzkarne, alebo prepravcovi pri preberaní tovaru objednaného na dobierku. Za tovar sa dá zaplatiť taktiež prevodom na účet predávajúceho alebo prostredníctvom platobnej brány Gopay. E-shop umožňuje aj zakúpenie tovaru na splátky cez spoločnosť Home Credit.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Tovar, ktorý ste si objednali, nesplnil vaše očakávania a chcete ho vymeniť alebo vrátiť? Pre e-shop Esat.sk žiadny problém. Máte na to celých 20 dní. V prípade, že sa vám tovar v záručnej dobe pokazil, môžete ho reklamovať. Na stránke predajcu nájdete reklamačný formulár, ktorý stačí vyplniť a zaslať spolu s reklamovaným tovarom a dokladom o kúpe (faktúrou) na adresu dodávateľa alebo na adresu prevádzkarne. Reklamáciu je potrebné zaslať písomne (poštou) alebo osobne (nie formou e-mailu).

Výhody a nevýhody obchodu

E-shop je jednoduchý a rýchlo sa v ňom zorientujete. Popis produktov je postačujúci a výhodu vidíme aj v hviezdičkovom hodnotení produktov, ktoré obchod odporúča alebo neodporúča.

Esat - 8500 produktov skladom

E-shop je síce rozdelený do kategórií, ale pod ich názvom je náročnejšie si predstaviť, čo daná kategória v sebe skrýva. Cez banery na úvodnej stránke sa neprekliknete k produktu, ktorý je na ňom zobrazený. Chýba odkaz na nejaké „lákadlo“ v podobe akcie, výpredaja či nejakej vychytávky, ktorý by vás presvedčil v e-shope ostať. Stránka je na súčasné možnosti málo dynamická.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok môžete Esat kontaktovať na tel. č. 052/4524331. Svoje otázky či pripomienky môžete zaslať aj malom na adresu kovalcik@esat.sk.

Spoločnosť ESAT, s. r. o., má sídlo v Kežmarku. Nájdete ju na Hlavnom námestí 17. Otváracie hodiny sú od pondelka do piatku v čase od 9.00 do 12.00 hod. a od 13.00 do 17.00 hod. V sobotu je otvorené od 9.00 do 12.00 hod.

Skúsenosti a recenzie

Hodnotenia zákazníkov, ktorí v e-shope Esat.sk už nakúpili, sú väčšinou pozitívne. Najviac sa im páči rýchle vybavenie objednávky, možnosť osobného odberu a čo je pre zákazníkov asi najlákavejšie, dobré cenyÚstretovosť a ochotu personálu komunikovať so zákazníkmi ešte stále pokladáme za výnimočnosť. V prípade Esatu si na ne rýchlo zvyknete. Esat je zárukou jednoduchého a rýchleho nákupu. Všetko, čo potrebujete, nájdete pod jednou strechou a pri odbaľovaní zásielky vás poteší malý darček.

Esat.sk hodnotenie na webe heureka.sk

Negatívne hodnotenia sa zhodujú v tom, že objednaný tovar nebol skladom, aj keď informácia z e-shopu bola iná. Na tovar „skladom“ zákazníci čakali aj dva týždne a viazli aj informácie o stave objednávky a skutočnom dodaní tovaru.

Recenzie a skúsenosti s e-shopom Esat.sk

Vaše skúsenosti s Esat.sk

Máte skúsenosti s nákupom v internetovom obchode Esat.sk? Podeľte sa o ne. Ako hodnotíte služby predajcu v kamennej predajni a prehľadnosť e-shopu? Ako sa vám páči kvalita dodaného tovaru? Ste s ňou spokojní? Museli ste tovar reklamovať alebo vrátiť? Prečo? Odporučili by ste nákup v tomto e-shope ďalším zákazníkom? Neváhajte a popíšte nám vaše skúsenosti s Esat.sk ešte dnes!Komentáre

16/02/2022 16:56
Martin Kováč

Tovar zajačník nevyhovujúci - bál by som sa tam mať morča nie zajaca. Pokrivené dreva nesedia, poškodená farba, šuntovy materiál, na tel. zbytočné volať nikto to tam neberie. Veľmi ma sklamal nákup.Som zvedavý na reklamáciu tovaru - keď by to malo byť ako v predchádzajúcom komentary tak SOI to istí. Najviac ma štve że dcéra sa na neho tešila a bude mať tam zajaca.

21/01/2022 15:45
Martin

Dobrý deň . Nikdy viac objednal som si pohybové snímače do bytovky vrátil som ich obratom zavolal som na esat.sk bolo mi povedané samozrejme môžete vrátiť . Poslal som to doporučene v piatok volal som stredu další týždeň či už dostali balík bolo mi oznámené že ešte to nikto nevyzdvihol na pošte prešli ďalšie 3 dni volal som opäť a bolo mi povedané že už mi poslali peniaze na účet . Za 2 dni som volal že kedy to posielali a povedal mi zamestnanec že včera to bol vziať šéf len na postu že mu to dá na stol nech posle peniaze na účet volal som opäť ok 3 dni a dnes mi povedali že už tam nieje účtovnícka že nevedia mi povedať kedy to posielali tak budem opäť volať v pondelok . Žiadna snaha s ich strany informovať ok vybavení reklamácie pokial sa vy neozvete obi sa nepozvú . Nikdy viac uvidím kedy mi pošlú peniaze už je 3 týždne

Pridať komentár

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(92.4%)