Spolupráca s obchodmi

Sme katalóg nábytku a bytových doplnkov, ktorý združuje ponuky veľkého množstva eshopov s rovnakou tématikou na jednom mieste. Produkty sú prehľadne zoradené do kategórií a pre užívateľa je orientácia v katalógu veľmi jednoduchá. Užívateľ rýchlo nájde práve to, čo potrebuje bez nutnosti navštevovať rôzne webstránky. Ak sa v katalógu bude nachádzať aj vaša ponuka je veľmi pravdepodobné, že sa niekoľko návštevníkov našej stránky preklikne k vám do obchodu kde následne nakúpia. Vy získate nového zákazníka bez starostí a bez investícií do reklamy vo vyhľadávaní alebo reklamy na sociálnych sieťach.

Ako to funguje

Produkty zobrazované v našom katalógu sa načítavajú z xml feedov, ktoré nám dodali obchody. Nie je možné jednotlivé položky nahadzovať a aktualizovať ručne. Ak chcete zaradiť do ponuky aj vaše produkty, budete potrebovať výstup v podobe xml feedu. Produkty z xml feedu následne náš špecializovaný administračný program roztriedi, priradí im parametre a zobrazí ich v katalógu.  Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Obojstranne výhodná spolupráca

Chcete viacej predávať? Tak sa ozvite. Spoluprácu nastavíme tak, aby boli obe strany spokojné. Ešte sa nám nestalo, aby náš partner nebol spokojný. A Vy nebudete výnimkou. Napíšte nám na info@topbyvanie.sk