Novynabytok.sk - Recenzia a skúsenosti

História eshopu novynabytok.sk, ktorý sa na svojom webe pýši prívlastkom "najväčší eshop s nábytkom v SR", sa začína datovať od roku 2007. Za 10 rokov fungovania obchod vybavil viac než 70 000 objednávok zo Slovenska a Česka. Aktuálne zamestnáva 30 vlastných zamestnancov a spolupracuje s ďalšími externistami.

V internetovom obchode si môžete vyberať z 35 značiek a takmer 5 000 ks nábytku, ktoré sú aktuálne skladom. Celkovo si však možno vyberať až z 16 000 položiek. Rozhloha skladu, v ktorom firma poskytuje aj osobný odber, je 5 500 m2

Na webe zoženiete zariadenie pre celú domácnosť - od kuchynskej linky, cez posteľ, sedačku až po záhradný nábytok. Pre zákazníkov je každý deň pripravený výber tovaru v akcií.

Dizajn eshopu Nový Nábytok

Hodnotenie Nový Nábytok na Heureke

Eshop nemá núdzu o hodnotenia na webe heureka.sk. Ba priam naopak - na webe nájdeme viac než 3200 hodnotení kvality služieb tohto obchodu.

Hodnotenie eshopu novynabytok.sk na Heureke

Z pozitívnych stránok sa najčastejšie skloňuje výborná komunikácia a ochota zamestnancov, jednoduchý proces objednania tovaru, prehľadnosť eshopu, výhodné ceny či bezproblémové dodanie.

Nájdu sa však aj negatíva - najčastejšie ide o predĺženie deklarovanej doby dodania tovaru, chýbajúce časti tovaru alebo absencia návodu na skladanie nábytku. V niektorých prípadoch sa zákazníci sťažujú na kvalitu nábytku. 

So službami eshopu novynabytok.sk bolo za posledných 90 dní spokojných 85% zákazníkov.

Spokojnosť s eshopom Nový Nábytok

60 dňová garancia vrátenia tovaru

Ak si kúpu tovaru rozmyslíte, potom môžete využiť predĺženú lehotu na jeho vrátenie. Zákazníkovi budú vrátené peniaze iba v tom prípade, ak do 60. dní odo dňa dodania vráti kompletný a nepoužívaný tovar v originálnom nepoškodenom obale.

Garancia sa nevzťahuje na montovaný alebo atypický tovar, torý bol vyrobený na mieru, či nábytok, ktorý zákazník získal ako výmenu kus za kus. Na webe si môžete prečítať kompletné podmienky využitia 60 dňovej garancie. 

Ako kontaktovať eshop Nový Nábytok?

Recenzie a skúsenosti s nákupom v eshope Nový nábytok

Ak ste už v tomto eshope nakupovali, potom sa podeľte s ostatnými o svoje skúsenosti. Boli ste s procesom objednávky a dodania tovaru spokojný? Aká bola kvalita tovaru? Je niečo, čo by ste tomuto internetovému obchodu s nábytkom vytkli? Nájde sa niekto, kto tovar reklamoval? Svoje názory, postrehy a recenzie eshopu Nový Nábytok môžete pridať do komentárov pod článkom. 


Komentáre

10/10/2018 09:22
Eva

Super výber pekného nábytku pre normálne zarábajúcich ľudí a veľa položiek skladom. V eshope sme nakupovali 2x a vždy to prebehlo bez akýchkoľvek problémov (jednoduché objednanie, dostatočná komunikácia, celkom rýchle dodanie). Odporúčam z vlastných skúseností.

06/09/2018 20:17
Jana D.

Maximálna spokojnosť,milé a komunikatívne zamestnankyne o všetkom ma informovali s predstihom,tovar doručený včas.

Pridať komentár

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(90%)