Luster do obývačky, kuchyne, jedálne i do spálne. V kurze sú moderné i krištáľové lustre

Napriek tomu, že luster dnes už nepatrí k prvej voľbe, čo sa týka hlavného osvetlenia v miestnosti, stále nejde o nemoderné riešenie. LED luster, krištáľový, zlatý, retro, čierny, ale aj luster z parožia sa radia k vyhľadávaným riešeniam medzi záujemcami o bytové zariadenie.

O tom, že luster vyzerá dobre v spálni i v obývačke, vás môžu presvedčiť naše zaujímavé fotoinšpirácie. Osvetlenie patrí do každej miestnosti a ak nemáte záujem o bodové svetlá ani stropné svietidlá, je luster pre vás to pravé. Pri výbere myslite nielen prakticky, ale aj esteticky. Luster môže dotvoriť osobitnosť miestnosti, zároveň musí poskytnúť dostatočné osvetlenie. Iné nároky sú na svietidlo v spálni, iné na luster v chlapčenskej izbe a iné na osvetlenie v kuchyni.

Galéria obrázkov

Vintage luster

Moderný kruhový luster

Malé lustre

Luxusné lustre

LED lustre

Kvetinový luster

Kruhové lustre

Krištáľové lustre

Geometrické lustre

Čierny luster

Čierno-zlatý lusterPublikované dňa: 08.11.2021
Hodnotenie článku:
(90.6%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Dekorácie zo šišiek potešia deti i dospelýchDekorácie zo šišiek potešia deti i dospelých

Dekorácie zo šišiek sú obľúbené počas jesene i na Vianoce. Ozdoby vnesú trochu prírody do interiéru i exteriéru.

Jednoduché vianočné handmade dekorácieJednoduché vianočné handmade dekorácie

Naše inšpirácie sú naozaj veľmi jednoduché a preto ich zvládne aj menej zručný jedinec. Odmenou vám budú ozdoby, ktoré nenájdete nikdy inde!

Nástenné hodiny dodajú miestnosti štýl. Hodia sa do obývačky i do kuchyneNástenné hodiny dodajú miestnosti štýl. Hodia sa do obývačky i do kuchyne

Drevené, kovové, sklenené nástenné hodiny, dizajnové, moderné i vintage modely sa budú krásne vynímať na každej stene. Môžete ich použiť v interiéri aj v exteriéri. Je z čoho vyberať.


Pridať komentár