Andreashop.sk – recenzia a skúsenosti

Internetový obchod andreashop.sk prevádzkuje rovnomenná spoločnosť Andrea Shop, s. r. o., ktorá vznikla v roku 1993 a zaoberala sa distribúciou spotrebnej elektroniky. Na začiatku boli hlavnými prevádzkami predajne v mestách Šaľa a Dunajská Streda, v roku 2008 spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie aj o spomínaný e-shop. Časom pribudla aj ďalšia predajňa v Šamoríne a odberné miesta tovaru v Bratislave.

Eshop Andreashop.sk

Základ ponuky e-shopu dlho tvorila čierna a biela technika. Časom však obchod rozšíril v súlade s najnovšími trendmi v oblasti online nakupovania svoj sortiment o notebooky, počítačové príslušenstvo, HiFi techniku, športové potreby, potreby pre voľný čas, chovateľské potreby či knihy a módne doplnky. Čo sa týka značiek, nájdete tu produkty snáď všetkých renomovaných výrobcov, no nechýbajú ani výrobcovia, ktorí sa snažia zaujať najmä cenou.

Skúsenosti a recenzie

Andreashop.sk má na portáli Heuréka.sk dlhodobo vysoké hodnotenia, v čse písania recenzie je to 89 %. Zákazníci si pochvaľujú najmä bezproblémovú komunikáciu so zákazníckym servisom, ktorého infolinka je dostupná aj v sobotu. Taktiež vítajú sms notifikácie o dobe doručenia, možnosť osobného odberu na odberných miestach a tiež dopravu zdarma aj pre veľké spotrebiče.

Hodnotenie eshopu Andreashop.sk na portáli heureka.sk

Niektoré negatívne hodnotenia spomínajú nejasnosti ohľadom dostupnosti tovaru, uvedenej pri jednotlivých produktoch. Pri uvedení, že produkt je skladom môže ísť aj o externý sklad výrobcu, pričom dodacia doba sa v tom prípade predlžuje.

Výhody obchodu

E-shop ponúka až 5 rôznych spôsobov dopravy. Doprava veľkých spotrebičov je k dispozícii aj so službou inštalácie spotrebiča, a to aj v sobotu a v nedeľu (platí pre oblasť západného Slovenska). Môžete si tiež zvoliť vyzdvihnutie na pošte, v tzv. balíkoboxe slovenskej pošty či na pobočkách služby Zásielkovňa alebo v odberných miestach e-shopu.

Za tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom, cez online banking, platobnou kartou, kuriérovi v hotovosti alebo kartou. Zaujímavou je aj možnosť platby na splátky cez známe splátkové spoločnosti.

Andreashop.sk - ponuka

Pozitívom je, že okrem telefonického kontaktu na zákaznícky servis (ktorý je v prevádzke aj v sobotu), sú uvedené tiež e-mailové adresy pracovníkov jednotlivých oddelení (reklamácie, produktový manažéri atď.). Môžete sa tak ľahko spojiť priamo s pracovníkom, ktorý je kompetentný vyriešiť váš problém.

Nevýhody obchodu

Fotografie sú síce kvalitné, avšak pri mnohých produktoch by ich mohlo byť viac, aby bol možný detailnejší pohľad na jednotlivé časti.

Popisy jednotlivých produktov síce zväčša obsahujú mnoho parametrov, no sú iba heslovité a chýba nejaký podrobnejší textový opis, ktorý by napr. vyzdvihoval výhody výrobku oproti konkurenčným modelom a lepšie poradil, ktorý si vybrať.

Popisy dopravy sú detailné, chýbajú však popisy jednotlivých druhov platby a pri kliknutí na ich ikony sa webstránka presmeruje opäť na detaily o doprave.

Výzva zákazníkom

Máte osobné skúsenosti s nákupom v andreashop.sk? Napíšte ich do komentárov – pomôžete tak potenciálnym zákazníkom zorientovať sa v ponuke a možnostiach tohto e-shopu.


Komentáre

11/12/2019 13:47
janka a.

moje skusenosti s tymto shopom su super - jednoduchy a prehladny web, dobra ponuka tovaru, rychle dorucenie, tovar bol v poriadku a nemusela som nikdy riesit reklamacie

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(91.8%)