Topshop.sk – recenzia a skúsenosti

TopShop je na trhu od roku 1996. Svoje služby a produkty ponúka už 23 rokov. Ide azda o jednu z najkomerčnejších značiek, ktoré na trhu nájdete. Široké spektrum produktov, ktoré ponúka pre domácnosť, zdravie, šport, deti a množstvo iných oblastí života je jeho doménou. TopShop môžete poznať predovšetkým z televízie, kde denne propaguje svoje výrobky. Ide o priekopníka v oblasti teleshopingu.

Eshop Topshop.sk

TopShop pôsobí v mnohých krajinách po celej Európe. Ponúka viac ako 1 000 výrobkov. Medzi nimi aj množstvo známych a kvalitných značiek ako Dormeo, Dellimano, Walkmaxx či Wellneo.

Skúsenosti a recenzie

Názory zákazníkov sú rôzne. Ľudia sa sťažujú predovšetkým na kvalitu výrobkov, ktoré obchod ponúka. Poukazujú na problémy s charakteristikou a technickými údajmi produktov, ktoré sú nepresné a nejednoznačné. Zvykom býva aj nie príliš krátka doba dodania a mätúce informácie o dostupnosti tovaru. Niekoľko zákazníkov upozorňuje na každodenné telefonáty pre propagáciu iného tovaru.

Na druhej strane sú tu zákazníci, ktorí v obchode nakupujú pravidelne a pochvaľujú si prístup zamestnancov. Kvalitné a pravidelné informácie, ako i výhodné zľavy, ktoré dokážu šetriť peniaze. Na druhom brehu je opäť vyzdvihované rýchle doručenie. Množstvo zákazníkov si pochvaľuje aj kvalitu a široký sortiment, ktorý TopShop ponúka.

Východy obchodu

Medzi hlavné výhody obchodu rozhodne patrí rozsah sortimentu, ktorý obchod ponúka. Pripomenúť musíme aj to, že obchod disponuje 20 predajňami po celom Slovensku, kde nájdete produkty od rôznych výrobcov. TopShop ponúka zákazníkom i vernostnú kartu Club5*, kedy má zákazník k dispozícii zľavy a dokonca lacnejšiu dopravu. Dodacia doba je stanovená na 3 až 5 pracovných dní. Vyzdvihnúť môžeme aj pravidelné akcie a zľavy.

Topshop.sk - poznáte z TV

Platiť môžete kuriérskej spoločnosti na dobierku v hotovosti alebo platobnou kartou. Takisto môžete využiť online platbu cez platobnú bránu 24-pay. Pri nákupe nad 100 € máte dokonca možnosť platby na splátky. Ak ste majiteľom účtu systému PayPal, platiť môžete aj týmto spôsobom, čo možno považovať takisto za výhodu.

Máte rovnako nárok na vrátenie peňazí do 14 dní ako u každého predajcu. Pozitívne hodnotíme aj také detaily ako informačné články a videá, ktorých má web dostatok. Po obsahovej stránke rozhodne patrí medzi kvalitné e-shopy.

Články na portáli TopShop.sk

Nevýhody obchodu

Za nevýhody možno rozhodne považovať možnosti doručenia. Hoci predajňa disponuje predajňami po celom Slovensku. Doručiť daný tovar na predajňu nie je možné. Po preštudovaní dodacích podmienok takisto zistíte, že cena doručenia sa môže líšiť, pretože nie všetky produkty odosiela priamo samotný TopShop. Alebo môže ísť o subdodávateľov, a teda značky, ktoré spoločnosť ponúka. Príliš veľa reklamného obsahu na stránkach uberá prehľadnosti celého webu. Rozdelenie kategórií je pomerne stručné, pričom obsahuje naozaj veľké množstvo rozličného tovaru.

Kontakty a predajne

TopShop ponúka takisto online chat zákazníkom priamo na webe, v ktorom vám poradí s výberom či s postupom nákupu. Kontaktovať teda môžete e-shop online, mailom alebo samozrejme na telefónom čísle.

TopShop značky a informácie o doručení a platbe

Navštíviť môžete aj jednu z 20 predajní po celom Slovensku. Päť pobočiek nájdete v Bratislave, po dve predajne sa nachádzajú v Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach či v Prešove. Pobočky má TopShop aj v mestách ako Trnava, Nitra, Nové Zámky, Levice, Prievidza, Trenčín a Poprad.

Zákaznícky servis

  • Telefónne čislo: 02/ 59 220 750
  • E-mailová adresa: zakaznicke.centrum@studio-moderna.com

Kontaktná adresa

Studio Moderna s. r. o.
Košická 49
821 08 Bratislava

Vaše skúsenosti

Máte skúsenosti s nákupom v tomto obchode? Boli ste s nákupom spokojní? Prišiel tovar v poriadku? Bola objednávka doručená načas? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti s týmto predajcom. Ak ste boli s predajcom spokojní alebo naopak vás niečo nemilo prekvapilo, neváhajte a zdieľajte svoje skúsenosti. Pomôcť tak môžete aj potenciálnym zákazníkom.


Komentáre

01/10/2019 13:23
elena

fajn vychytavky do domacnosti, jedine co je otazne je kvalita, lebo pri tak nizkych cenach neviem neviem

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(91.2%)