Sconto.sk - Recenzia a skúsenosti

V Sconto nábytok môžeme nakupovať už od roku 2010. Práve v tomto roku totiž spoločnosť, patriaca pod koncern Höffner (jeden z top 3 predajcov nábytku v Nemecku), otvorila svoju prvú predajňu v Trnave. Aktuálne máme na Slovensku ešte ďalšie 2 predajne - v Bratislave a Nitre. 

Okrem kamenných prevádzok možno nakupovať aj cez eshop. V Sconte si môžete vyberať z kompletnej ponuky nábytku do spální, obývačiek, jedální, kancelárií, detských a študenstkých izieb až po bytový textil a doplnky do domácnosti.

Dizajn webu Sconto nábytok

Hodnotenie Sconto nábytku na Heureke

Portál heureka.sk prináša reálne recenzie zákazníkov, ktorí nakúpili v tomto obchode. Eshop Sconto bohužiaľ aktuálne nemá nastavenú službu Overené zákazníkmi, preto nevieme, aké percento zákazníkov bolo reálne spokojných s nákupom. K dispozícií je však 50 recenzií, na základe ktorých sa zákazník môže rozhodnúť, či v tomto obchode nakúpi alebo nie. 

Z pozitívnych hodnotení sa najčastejšie opakuje spokojnosť s cenou, kvalitou, veľký výber a dostatočná dostupnosť tovaru, ochotný personál a rýchlosť doručenia.

Zákazníci sa však najčastejšie sťažujú na kvalitu zakúpeného tovaru - od nekvalitného materiálu až po obúchané, prasknuté či inak poškodené komponenty. Kritike sa nevyhol ani personál, ktorý vydáva tovar zo skladu. Treťou najčastejšie kritizovanou vecou je doba dodania tovaru, ktorá sa v niekoľkých prípadoch predĺžila až na dvojnásobnú lehotu. Sconto podľa recenzií zanedbáva aj komunikáciu so zákazníkmi.

Ušetrite vďaka Sconto Clubu

Vernostný program prináša možnosť ušetriť na nákupe vybraných výrobkov. Členom klubu sa môže stať každý zákazník, ktorý sa doň zaregistruje - či už v kamennej predajni alebo počas nákupu v eshope. Po úspešnej registrácií zákazník nakupuje za ceny, ktoré sú na letákoch, cenovkách či v eshope označené slovami "SCONTO Club".

Výhodnejšia cena nákupu v Sconto Club

Členstvo je bezplatné a môže byť kedykoľvek ukončené.

Kontaktné informácie

Spoločnosť Sconto možno kontaktovať cez online formulár alebo mailom info@sconto.sk.

Kamenné predajne možno kontaktovať na tel. číslach:

  • Trnava: 033/55 52 311
  • Nitra: 037/77 67 211
  • Bratislava: 02/4020 2811

Osobné skúsenosti s nákupom v Sconto

Aké sú vaše osobné skúsenosti s výberom, dostupnosťou, objednávkou a dodaním tovaru z nábytku Sconto? Bol doručený tovar v kvalite, akú ste očakávali? Alebo ste ho museli reklamovať? Zaujíma nás aj doba dodania tovaru. Podeľte sa so svojimi postrehmi a pridajte vlastnú recenziu na tento obchod do komentárov pod článkom.

 

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(88%)

Komentáre

24/10/2017 11:12
Lenka

My sme v sconte kúpili pred dvoma mesiacmi písacie stolíky do detskej izby a zatiaľ sme s nimi maximálne spokojní. presne podľa našich predstáv, jednoducho sme ich zložili, výborná cena, pekný dizajn

23/10/2017 12:57
Tomáš

Tiež sme museli čakať trochu dlhšie na sedačku ale zas boli veľmi ústretoví a dali nám na ňu zľavu. TAkže u nás spokojnosť

18/08/2017 14:04
Martin

V Sconte sme si pred 3 rokmi kúpili sedačku, nahnevalo ma však to, že som za ňu zaplatil takmer 1400€, čakal som na ňu 6 týždňov a týždeň po dodaní klesla jej cena na 800€!

Pridať komentár