Inšpirácie

Chystáte stavbu nového domu alebo reorganizáciu vašej súčasnej domácnosti? Chceli by ste, aby vaša domácnosť bola štýlová, no chýba vám kreativita? V tom prípade by ste riešenia mohli nájsť v našich inšpiráciách!

Aby bol z bytu alebo domu skutočný domov, tak sa v ňom v prvom rade musíme cítiť príjemne. Nikto z nás sa predsa nechce vracať niekam, kde sa cíti zle. A práve na to, ako si z domácnosti vytvoriť príjemnú oázu pokoja sa zameriavajú naše články v tejto kategórii. Sme presvedčení o tom, že ak sa chcete doma cítiť dobre, tak musí byť zariadený hlavne tak, aby sa to páčilo vám.

Naše inšpirácie vám ponúknu široké spektrum návrhov na zlepšenie interiéru i exteriéru. Farby, doplnky či dekorácie a mnohé iné veci - to všetko je predmetom článkov v tejto sekcii. Pomôžeme aj v prípade, že si neviete dať rady s kúpou darčeku k vysvedčeniu či na kolaudáciu. Užitočné rady sú doplnené názorným obrázkovým materiálom.

Najčítanejšie články

Machové steny a obrazy do interiéru

Machové steny a obrazy do interiéru

Mach do interiéru môže mať podobu súvislej steny, obrazu, grafitu alebo obkladu. Ide o jednu z možností ako si do interiéru priniesť prírodu. Prečítajte si náš článok a možno tento netradičný doplnok zaujme aj vás.

Dátum: 26.10.2017
3D podlahy do kúpelne aj obývačky. Ako sa robia?

3D podlahy do kúpelne aj obývačky. Ako sa robia?

Za istú podobu 3D podlahy by sme mohli označiť aj udupanú hlinu, akú mali naši predkovia v dreveniciach. Našťastie už technológie dokážu pripraviť omnoho pohodlnejšie, zato rovnako verné zážitky z  podlahoviny. Príkladom sú epoxidové liate 3D podlahy. A my vám o nich dnes prezradíme...

Dátum: 01.02.2018

Najnovšie články

15 článkov z 87