Originálne vtáčie krmidlá, ktoré si urobíte aj sami

Zimné mrazy už čoskoro udrú v plnej sile a preto by sme určite nemali zabúdať na tvory, ktoré si v chladnom počasí nevedia zabezpečiť dostatok potravy. Ak vám po záhrade alebo v okolí bytovky poletujú sýkorky, vrabce či iné vtáčiky, ktoré na zimu neodlietajú do teplejších krajín, potom im pripravte hostinu v podobe kvalitného vtáčieho zobu či lojových gúľ, ktoré umiestnite do kŕmidla pre vtáky.

Nelámte si hlavu nad tým, kde ho na poslednú chvíľu zoženiete! Vyrobiť si ho môžete totiž aj doma a to veľmi jednoducho. Prinášame vám hneď niekoľko fotoinšpirácií, ktoré vám pomôžu zvládnuť túto jednoduchú aktivitu. Zapojte do nej aj vaše deti a uvidíte, že sa im bude kŕmenie vtáčikov naozaj páčiť!

Galéria obrázkov

Vtáčie kŕmidlo zo starej šálky

Kŕmidlo pre vtáky z plastovej fľaše

Vtáčie krmítko urob si sám

Vtáčie kŕmidlo z plechoviek

Vtáčie kŕmitko - zob na tácke

Kŕmidlo pre vtáky z plastovej fľaše

Drevené kŕmidlo pre vtáčiky

Urob si sám: drevené vtáčie kŕmidloPublikované dňa: 22.11.2019
Hodnotenie článku:
(89.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseňZáhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň

Uvažujete nad záhradným altánkom? Určite si ho do svojej záhrady zaobstarajte. Stane sa pre vás oázou pokoja a miestom symbolizujúcim oddych.

Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenieInšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie

Plánujete upraviť svoju terasu či záhradu, avšak nemáte nápady? Vyskúšajte niektorý z našich tipov.

Verandy a terasy – príjemný priestor na stretávanie sa s priateľmiVerandy a terasy – príjemný priestor na stretávanie sa s priateľmi


Pridať komentár