Reklama na webe

Zviditeľnite svoj web pomocou prirodzenej native reklamy. My vám s tým radi pomôžeme!

Webová stránka topbyvanie.sk je jedným z najväčších katalógov nábytku a bytových doplnkov na Slovensku. Agregujeme ponuky a katalógy najväčších slovenský predajcov nábytku akými sú napríklad Sconto, Asko, Decodom. Medzi najväčšie prednosti webu patrí široká ponuka tovaru, no najmä jeho vysoká návštevnosť, vďaka ktorej vzniká priestor na prezentovanie Vášho eshopu a brandu.

Návštevnosť nášho webu podporujeme nielen zaujímavým a praktickým obsahom v magazíne, ale aj platenou propagáciou prostredníctvom reklamného systému Google Adwords a Facebook reklamami. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, urobíte prvý krok k tomu, aby ste predbehli svoju konkurenciu. Neváhajte a dajte o sebe vedieť!

Ako na to?

Kontaktujte nás, predstavte nám vašu ponuku a stručne popíšte vašu predstavu. Naša redaktorka následne pripraví text, ktorý priláka nových čitateľov a nenásilným spôsobom im predstaví vašu ponuku a presvedčí ich o kvalitách vami ponúkanej služby alebo tovaru.

Výhodou native reklamy je najmä to, že ako reklama vôbec nepôsobí. Vy navyše nepotrebujete žiadne znalosti z oblasti online marketingu a nemusíte dokonca vedieť písať texty. Všetko vyriešime za vás. Cena takejto prezentácie je 200 € (bez DPH).