Reklama na webe

Zviditeľnite svoj web pomocou prirodzenej native reklamy. My vám s tým radi pomôžeme!

Webová stránka topbyvanie.sk je jedným z najväčších katalógov nábytku a bytových doplnkov na Slovensku. Agregujeme ponuky a katalógy najväčších slovenský predajcov nábytku akými sú napríklad Sconto, Medzi najväčšie prednosti webu patrí široká ponuka tovaru, no najmä jeho vysoká návštevnosť, vďaka ktorej vzniká priestor na prezentovanie Vášho eshopu a brandu.

Návštevnosť nášho webu podporujeme nielen zaujímavým a praktickým obsahom v magazíne, ale aj platenou propagáciou prostredníctvom reklamného systému Google Adwords a Facebook reklamami. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, urobíte prvý krok k tomu, aby ste predbehli svoju konkurenciu. Neváhajte a dajte o sebe vedieť!

Ako na to?

Kontaktujte nás, predstavte nám vašu ponuku a stručne popíšte vašu predstavu. Naša redaktorka následne pripraví text, ktorý priláka nových čitateľov a nenásilným spôsobom im predstaví vašu ponuku a presvedčí ich o kvalitách vami ponúkanej služby alebo tovaru.

Výhodou native reklamy je najmä to, že ako reklama vôbec nepôsobí. Vy navyše nepotrebujete žiadne znalosti z oblasti online marketingu a nemusíte dokonca vedieť písať texty. Všetko vyriešime za vás. Cena takejto prezentácie je 200 € (bez DPH).