Reklama na webe

Online reklama je ten najrýchlejší spôsob, ako rýchlo a lacno osloviť širokú skupinu užívateľov. A práve preto vám ponúkame možnosť zviditeľniť sa a osloviť návštevníkov nášho portálu rôznymi reklamnými formátmi.

Prečítajte si celú našu ponuku a zistíte, pre koho je reklama vhodná, aká je návštevnosť našej stránky, aké sú zdroje návštevnosti, aké typy reklamy ponúkame a aké sú aktuálne ceny.

O našej stránke

Stránka topbyvanie.sk je rozdelená na 2 hlavné časti:

 • Ručne triedený katalóg nábytku, bytových doplnkov, elektra, hračiek či športových potrieb – nájdeme v ňom produkty najnavštevovanejších slovenských eshopov.

  Spolupracujeme
  totiž s overenými a kvalitnými predajcami Sconto.sk, Asko.sk, Decodom.sk, Bonami.sk, Insportline.sk, Hej.sk, TPD.sk, AndreaShop.sk, Delimano.sk a veľa ďalšími.

Logo bonami.sk Logo decodom.sk Logo sconto.sk Logo asko.sk Logo tpd.sk Logo hej.sk Logo eshopu datart.sk Logo andreashop.sk Logo okay.sk Logo klarstein.sk Logo e-spotrebice.sk Logo ajtech.sk Logo eshopu prolaika.sk Logo insportline.sk Logo najlacnejsisport.sk Logo topski.sk Logo fitplus.sk Logo eshopu gamisport.sk Logo eshopu efitness.sk Logo chefshop.sk Logo dormeo.sk Logo topshop.sk Logo magnet-3pagen.sk Logo delimano.sk Logo temponabytok.sk Logo mojnabytok.sk Logo 4home.sk Logo eshopu tescoma.sk Logo bighome.sk Logo myinterier.sk Logo homepoint.sk Logo masiv24.sk Logo nabytok-bogart.sk Logo novynabytok.sk Logo ideanabytok.sk Logo najlacnejsinabytok.sk Logo bambino.sk Logo feedo.sk Logo eshopu market24.sk Logo Dekortextil.sk Logo zoot.sk Logo blancheporte.sk Logo i-living.sk Logo dilego.sk Logo bonatex.sk Logo efarby.sk

Katalóg združuje aktuálne ponuky veľkého množstva eshopov s rovnakou tematikou na jednom mieste. Produkty sú prehľadne zoradené do kategórií, vďaka čomu je orientácia v katalógu veľmi jednoduchá. Užívateľ rýchlo nájde práve to, čo potrebuje a to bez nutnosti navštevovať rôzne webstránky. Vďaka tomu šetrí čas, častokrát však aj peniaze.

 • Denne aktualizovaný magazín, plný zaujímavých a užitočných tém o stavbe, rekonštrukcií či zariaďovaní bývania, ale aj praktických rád, ktoré riešia bežné problémy každej domácnosti.

  Magazín je výnimočný svojim unikátnym obsahom. Tvorí ho tím skúsených redaktorov, ktorí čitateľom prinášajú kvalitný, informačne vyčerpávajúci, no najmä užitočný obsah. Výsledkom je vysoká návštevnosť magazínu,  ktorá ponúka priestor na umiestnenie rôznych reklamných formátov.

Magazín na webe topbyvanie.sk

Pre koho je reklama u nás určená

Zameriavame sa na kúpyschopnú časť obyvateľstva, ktorá je pripravená nakupovať. Tomu je prispôsobená nielen obsahová stratégia nášho webu, ale aj cielenie reklamy, pomocou ktorej nakupujeme dodatočnú relevantnú návštevnosť.

Náš portál však nedokáže osloviť všetky vekové skupiny. Nebudujeme obsah pre deti či mládež. Vyhýbame sa lacnému virálnemu obsahu, ktorí často oslovuje iba vyššie spomínané nerelevantné skupiny, ale aj „šokujúcim“ správam s clickbait nadpismi.

Reklama na portáli topbyvanie.sk je výborná najmä pre firmy a jednotlivcov, ktorí chcú:

 • predstaviť svoju ponuku tovaru a služieb čitateľom
 • predstaviť novinky a nové technológie
 • zvýšiť predajnosť
 • podporiť vlastné prebiehajúce akcie
 • budovať povedomie o svojej značke

Návštevnosť stránky

Úspešnosť stránky sa dá merať rôznymi spôsobmi. Asi najhmatateľnejším je jej návštevnosť, ktorá sa v našom prípade portálu topbyvanie.sk pohybuje v tisíckach unikátnych návštevníkov denne. Návštevnosť budujeme nielen zaujímavým a praktickým obsahom v magazíne, ale aj platenou propagáciou prostredníctvom reklamného systému Google Adwords a Facebook reklamami.

Návštevnosť webu topbyvanie.sk

Štruktúra a zameranie webovej stránky určuje to, aký druh návštevnosti stránka má. Cieľovou skupinou nášho katalógu sú hlavne čitatelia, ktorí majú záujem nakupovať alebo sa inšpirovať pri zariaďovaní svojho bývania.  

Na rovnakú skupinu čitateľov cielime aj v našom magazíne. Praktické témy o riešení problémov v domácnosti či návody ako vybrať nové spotrebiče do domácnosti oslovujú totiž najmä kúpyschopné osoby v aktívnom veku (staršie ako 18 rokov).

Druhy reklamy (reklamné formáty)

Reklama by vždy mala smerovať k dosiahnutiu určitého cieľa. Či už ide o priamu podporu predaju výrobkov, budovanie vzájomného vzťahu so spotrebiteľom alebo či zvýšenie povedomia o svojej značke. Od tohto cieľa sa odvíja aj samotný formát reklamy.

Na našom webe vám ponúkame nasledovné možnosti:

✅ Natívne reklamné články

Chcete svoj produkt či značku predstaviť prirodzenou a nenásilnou formou? Potom je pre vás vhodná práve natívna reklama.

Primárnou funkciou takéhoto článku je pomôcť čitateľovi vyriešiť určitý problém a následne mu ponúknuť riešenia, ktorých súčasťou bude aj propagovaná značka. Čitatelia majú takýto druh článkov radi a dôverujú im. Články s natívnou reklamou vedú k priamemu zvýšeniu návštevnosti propagovaného webu alebo k priamemu zvýšeniu propagovaného produktu.

✅ Tlačové správy

Na našich stránkach je možné za poplatok zverejniť aj dodané tlačové správy. Tlačové správy musia byť relevantné k obsahu, ktorý je webe topbyvanie.sk už zverejnený.

Publikácia tlačovej správy na našich stránkach má v porovnaní s publikovaním tlačovej správy na stránkach, ktoré publikujú výhradne takýto druh obsahu viacero výhod. U nás sa tlačová správa zobrazí medzi klasickými článkami a čitateľ si ju často zobrazí po dočítaní iného článku. Tlačové správy navyše podporujeme aj platenou propagáciou na sociálnych sieťach alebo v reklamnom systéme Google AdWords.

✅ Bannerová reklama

V magazíne aj v katalógu je možné zobrazovať bannerové reklamy rôznych rozmerov. Tento reklamný formát odporúčame iba firmám, ktoré chcú budovať povedomie o svojej značke.  Nejde totiž o nástroj na priame a efektívne zvýšenie predajnosti. Ak chcete zvýšiť predaj, zvoľte si reklamu vo forme natívneho článku.

✅ Rozhovory

Špeciálny druh propagácie, ktorý je väčšinou iniciovaný z našej strany. Oslovujeme zaujímavých jedincov a firmy, s ktorými po dohode spracujeme rozhovor.

Rozhovor môže byť zameraný na prezentovanie informácií nekomerčného charakteru (napríklad zákulisné informácie z histórie vzniku či fungovania značky). Rozhovor môže byť nápomocný aj z hľadiska vysokej informačnej hodnoty (značka v rozhovore poskytuje rady pri výbere určitého tovaru). A čo je najlepšie? Že priestor pre tento druh prezentácie poskytujeme zdarma. Podmienky rozhovoru sa samozrejme vždy dohodnú vopred.

5 dôvodov, prečo si vybrať práve náš web

 • Profi redaktori – náš team tvoria redaktori s niekoľkoročnou praxou v tvorbe kreatívnych textov. Redaktorov neustále školíme, aby boli schopní produkovať texty, optimalizované pre vyhľadávač Google. Sme hrdí na to, že množstvo našich článkov zaberá popredné priečky na prvej stránke jedného z najvýznamejších svetových prehliadačov.
 • Premyslená obsahová stratégia – jasne definovaná cieľová skupina čitateľov znamená jasnú orientáciu celého webu. Portál preto nie je preplnený „zbytočným obsahom“, ktorý človek ocení jedine pri rannej šálke kávy. Web topbyvanie.sk odpovedá, radí a usmerňuje. Bez zbytočných zákutí, ktoré čitateľa vôbec nezaujímajú.
 • Vysoká návštevnosť – v porovnaní so začiatkom roka 2018 stúpla návštevnosť nášho portálu viac než 4-násobne! V septembri 2018 navštívilo náš web takmer 132 000 návštevníkov.
 • Kvalitné fotografie – fotky do našich článkov čerpáme výhradne z platenej fotobanky. Aj vďaka tomu pôsobia naše články veľmi príjemne a inšpiratívne.
 • Vývoj nás posúva vpred  – web neustále vylepšujeme a pridávame naň zaujímavé funkcionality. Zlepšujeme dizajn i užívateľskú skúsenosť. Používame platené nástroje, vďaka ktorým vieme skúmať správanie návštevníkov na našom webe a upravovať rozloženie reklamných prvkov v článkoch.

S kým nespolupracujeme

V snahe ochrániť svojich čitateľov ale aj ostatných inzerentov nespolupracujeme s firmami a jednotlivcami, ktorých chovanie nie je v súlade so zákonmi a je v rozpore s dobrými mravmi.

Na našich stránkach nie je možné propagovať hazardné hry, finančné služby, alkoholické nápoje, erotický obsah ale ani značky, ktoré spotrebiteľov cielene zavádzajú alebo klamú.

Cena reklamy na webe topbyvanie.sk

Ak sa rozhodnete využiť naše služby, urobíte prvý krok k tomu, aby ste predbehli svoju konkurenciu.

Neváhajte a dajte o sebe vedieť! Ako na to? Kontaktujte nás mailom alebo nám zavolajte na t.č.: 0948 144 188 (p. Polakovič), predstavte nám vašu ponuku a stručne popíšte vašu predstavu.

Cenník reklamy zašleme na vyžiadanie. Veríme, že vás naša cenová ponuka presvedčí o tom, že reklama na našom webe má skutočný význam!