Jednoduché zdobenie medovníkov

Perfektná vianočná atmosféra prichádza niekoľko týždňov pred 24. decembrom. Práve vtedy totiž doma pečieme a zdobíme sladké medovníky, ktoré sú na Slovensku neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Nie každý z nás sa do tejto činnosti púšťa s úsmevom a duševnou pohodou. Na zvládnutie tejto aktivity totiž treba aspoň kúsok zručnosti, inšpirácie a vnútorného umenia.

A práve preto vám dnes prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku a my vám garantujeme, že jednoduché vzory zvládnu aj vaše detičky. Prajeme vám krásne a ničím nerušené zdobenie. 

Galéria obrázkov

Jednoduché zdobenie medovníkov

Aké vzory na medovníky?

Ako zdobiť medovníky?

Zdobenie domácich medovníkov

Ako pekne ozdobiť medovníky?

Zdobenie medovníkov - hviezd

Jednoduchý ornament na medovníky

Inšpirácia na zdobenie medovníkov

Zdobenie medovníkov farebne

Domáce vyzdobené medovníky

Náročnejšie vzory na zdobenie medovníkov

Rôzne vzory medovníkovPublikované dňa: 04.12.2019
Hodnotenie článku:
(91.6%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Dekorácie zo šišiek potešia deti i dospelýchDekorácie zo šišiek potešia deti i dospelých

Dekorácie zo šišiek sú obľúbené počas jesene i na Vianoce. Ozdoby vnesú trochu prírody do interiéru i exteriéru.

Jednoduché vianočné handmade dekorácieJednoduché vianočné handmade dekorácie

Naše inšpirácie sú naozaj veľmi jednoduché a preto ich zvládne aj menej zručný jedinec. Odmenou vám budú ozdoby, ktoré nenájdete nikdy inde!

Luster do obývačky, kuchyne, jedálne i do spálne. V kurze sú moderné i krištáľové lustreLuster do obývačky, kuchyne, jedálne i do spálne. V kurze sú moderné i krištáľové lustre

Pri výbere lustra treba myslieť nielen prakticky, ale aj esteticky. Luster musí poskytnúť dostatočné osvetlenie a zároveň môže pôsobiť na pohľad zaujímavo.


Pridať komentár