Jednoduché zdobenie medovníkov

Perfektná vianočná atmosféra prichádza niekoľko týždňov pred 24. decembrom. Práve vtedy totiž doma pečieme a zdobíme sladké medovníky, ktoré sú na Slovensku neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Nie každý z nás sa do tejto činnosti púšťa s úsmevom a duševnou pohodou. Na zvládnutie tejto aktivity totiž treba aspoň kúsok zručnosti, inšpirácie a vnútorného umenia.

A práve preto vám dnes prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku a my vám garantujeme, že jednoduché vzory zvládnu aj vaše detičky. Prajeme vám krásne a ničím nerušené zdobenie. 

Galéria obrázkov

Jednoduché zdobenie medovníkov

Aké vzory na medovníky?

Ako zdobiť medovníky?

Zdobenie domácich medovníkov

Ako pekne ozdobiť medovníky?

Zdobenie medovníkov - hviezd

Jednoduchý ornament na medovníky

Inšpirácia na zdobenie medovníkov

Zdobenie medovníkov farebne

Domáce vyzdobené medovníky

Náročnejšie vzory na zdobenie medovníkov

Rôzne vzory medovníkovPublikované dňa: 04.12.2019
Hodnotenie článku:
(91.6%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Nástenné hodiny dodajú miestnosti štýl. Hodia sa do obývačky i do kuchyneNástenné hodiny dodajú miestnosti štýl. Hodia sa do obývačky i do kuchyne

Drevené, kovové, sklenené nástenné hodiny, dizajnové, moderné i vintage modely sa budú krásne vynímať na každej stene. Môžete ich použiť v interiéri aj v exteriéri. Je z čoho vyberať.

Svietniky ako dekorácia – strieborné, mosadzné, sklenené aj drevenéSvietniky ako dekorácia – strieborné, mosadzné, sklenené aj drevené

Svietnik nie je len praktickým pomocníkom, môže byť aj krásnou dekoráciou do bytu i domu. Neveríte? Pozrite si naše fotoinšpirácie.

Najkrajšie alternatívne vianočné stromčekyNajkrajšie alternatívne vianočné stromčeky

Vianoce už pomaly klopú na dvere a preto máme najvyšší čas zamyslieť sa aký vianočný stromček vlastne chceme. Čo tak siahnuť po ekologickej alternatíve, ktorú môžeme využiť aj o rok?


Pridať komentár