Bighome.sk - Recenzia a skúsenosti

Na eshope Bighome.sk možno nakupovať nábytok podľa aktuálnych trendov. Zákazníci si môžu vyberať z položiek skladom alebo tovaru na objednávku. Model objednávky na zákazku umožňuje eshopu udržiavať výhodné ceny a to najmä vďaka tomu, že predajcovi odpadá nutnosť prevádzkovania skladu a kamenných obchodov.

Dizajn eshopu bighome.sk

Hodnotenie eshopu Bighome na Heureke

Na heureke momentálne (08/2017) nájdeme 131 recenzií. Z pozitívnych stránok internetového obchodu sa spomína napríklad široká ponuka tovaru, dobré ceny, atraktívny tovar, výborná komunikácia, ochota a ústretovosť zamestnancov, dobrá kvalita tovaru či rýchlosť dodania objednávky.

Hodnotenie bighome.sk na heureke

Z negatív sa častokrát spomína dlhšia doba dodania položiek na objednávku. Zákazníci kritizujú aj situácie, kedy si objednali tovar, ktorý bol podľa informácií na webe skladom a následne boli informovaní, že tovar je nutné objednať. Niektorí klienti by uvítali možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru či možnosť prezrieť si pred kúpou naživo.

Hodnotenie spokojnosti zákazníkov s bighome.sk na heureke

Z hodnotenia eshopu bighome.sk na heureke vyplýva, že za posledné 3 mesiace bolo s nákupom spokojných až 89% zákazníkov.

Garancia najlepšej ceny

Veľmi populárna služba, ktorú možno využiť aj v e-shope bighome.sk, má jednoduché pravidlá: ak počas svojho nákupu nájdete u iného predajcu identický produkt za lepšiu cenu, tak kontaktujte bighome.sk, ktorý vám tento produkt predá za výhodnejšiu cenu.

Garancia sa vzťahuje iba na produkty, označené logom "Garancia najlepšej ceny". Pre jej získanie musíte splniť podmienky, ktoré si môžete prečítať na webe.

Kontakt na bighome.sk

Vaše recenzie a skúsenosti s bighome.sk

Ak ste už v tomto internetovom obchode nakupovali, potom sa určite podeľte so svojimi postrehmi a názormi. Ako by ste zhodnotili svoj nákup v eshope? Boli ste spokojný s komunikáciou, službami eshopu a kvalitou tovaru? Alebo ste museli tovar reklamovať? Aká bola doba dodania tovaru? Priestor na vaše komentáre nájdete pod našim hodnotením eshopu bighome.sk, nebojte sa ho využiť.


Komentáre

08/02/2020 10:42
Pavol

Neodporúčam ..... Štvrť roka čakať na vopred vyplatený tovar je len pre silné Žalúdky.peniaze skoro 500 euro NEVRÁTILI .Asi vrátia tiež o štvrť roka.

22/08/2019 21:10
Valéria Hladká

Som velmi spokojná s tovarom ktorý som si objednala,krásny,kvalitný a sama som ho rýchlo bez problémov zložila.Čo by sa mohlo zlepšiť je tá dodacia doba,čakala som 15 dní ale oplatilo sa????

05/10/2018 14:03
andrea k.

super výber tovaru, fajnové dizajnovečky.. ale tá doba dodania!! odporúčam hlavne trpezlivým jedincom :)

Pridať komentár


Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(90.8%)