Bighome.sk – Recenzia a skúsenosti

V e-shope Bighome.sk možno nakupovať nábytok podľa aktuálnych trendov. Zákazníci si môžu vyberať z položiek skladom alebo tovaru na objednávku.

Dizajn webu BigHome.sk

Model objednávky na zákazku umožňuje e-shopu udržiavať výhodné ceny a to najmä vďaka tomu, že predajcovi odpadá nutnosť prevádzkovania skladu a kamenných obchodov.

Sortiment obchodu

Okrem nábytku do obývačky, spálne, jedálne, chodby či pracovne, e-shop ponúka aj detský nábytok, svietidlá a bytové doplnky. V jeho ponuke sa náchadza taktiež záhradný nábytok a záhradné doplnky. Ponúka skladovky, tovar na objednávku, ale aj tovar II. akosti.

Doprava tovaru

Pri objednávaní tovaru si môžete vybrať z 2 možnosti dopravy. Buď si po tovar prídete osobne do Liptovského Mikuláša (Loviu, s.r.o., Palugyayho 40/1), alebo vám ho doručí kuriérska spoločnosť. Osobný odber je možný v pracovné dni od 8.00 do 15.00 hod. Minimálne hodinu vopred treba obchod informovať, že si po tovar prídete.

Výhody e-shopu Bighome.sk

Cena prepravy kuriérskou spoločnosťou (SPS, Toptrans, Geis) sa pohybuje od 5,99 € vyššie. Max. cena prepravy je 49,90 €, a to za tovar v hodnote nad 1 000 €. Platí to pri nákupe masívneho nábytku. Ak si nakúpite nad 1 000 eur klasický nábytok či doplnky, máte dopravu zadarmo.

Platba na dobierku i na splátky

V e-shope môžete za tovar platiť viacerými spôsobmi. Pri platbe bankovým prevodom za tovar do hodnoty 15 eur získate zľavu 2 %. Ak si objednáte tovar do hodnoty 1 000 €, môžete zaň zaplatiť v hotovosti pri preberaní tovaru. Samozrejmosťou je platba kartou cez internet banking, TrustCard či cez PayPal účet. Pri nákupe nad 100 € si môžete zvoliť aj platbu na splátky.

Garancia najlepšej ceny

Veľmi populárna služba, ktorú možno využiť aj v e-shope bighome.sk, má jednoduché pravidlá: ak počas svojho nákupu nájdete u iného predajcu identický produkt za lepšiu cenu, tak kontaktujte bighome.sk, ktorý vám tento produkt predá za výhodnejšiu cenu.

Garancia sa vzťahuje iba na produkty, označené logom "Garancia najlepšej ceny". Pre jej získanie musíte splniť podmienky, ktoré si môžete prečítať na webe.

Akcie na tovar

Obchod ponúka rôzne akcie, v rámci ktorých si môžete tovar zakúpiť o niečo lacnejšie. V aktuálnej ponuke akčných zliav môžete nájsť produkty so zľavou do -30 %. V akcii sú napr. spálne, svietidlá, konferenčné stolíky či dekorácie.

Akcie v e-shope Bighome.sk

Zaslanie vzorky dreva

Neviete, či sa vám odtieň zvoleného dreva bude naozaj hodiť do interiéru? Potom si objednajte jednu z 35 vzoriek dreva, ktoré vám predajca zašle za mierny poplatok.

Reklamácia

V prípade, že si kúpu tovaru rozmyslíte, môžete ho do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci. Do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy by mal obchod vrátiť zákazníkovi všetky platby vrátane nákladov na dopravu.

Na tovar platí 2-ročná záručná doba, ak počas nej zistíte, že je poškodený, môžete nábytok reklamovať. Treba vyplniť reklamačný formulár a o reklamácii informovať obchod mailom (info@bighome.sk). Ako uvádza e-shop na svojej stránke, "záruka sa vzťahuje na závady materiálu, funkčnosti, závady vzniknuté pri výrobe, montáži alebo inštalácii tovaru prevedené pracovníkmi predávajúceho."

Reklamovaný výrobok treba zaslať poštou/prepravnou spoločnosťou, v prípade nadrozmerného tovaru kuriérskou službou alebo ho priviezť osobne. Obchod odporúča tovar zasielať ako doporučenú poistenú zásielku.

Kontakt na Bighome.sk

Zákaznícky servis funguje od pondelka do piatka v čase od 7.00 do 15.30 hod. na tel. č. 0850 999 919 a 044/22 20 590. Obchod môžete kontaktovať mailom info@bighome.sk, ale aj prostredníctvom online chatu na webe.

Hodnotenie e-shopu Bighome.sk na Heureke

Na heureke nájdete viac ako 370 recenzií (03/2020). Z pozitívnych stránok internetového obchodu sa spomína napríklad široká ponuka tovaru, dobré ceny, atraktívny tovar, výborná komunikácia, ochota a ústretovosť zamestnancov, dobrá kvalita tovaru či rýchlosť dodania objednávky.

Hodnotenie e-shopu Bighome.sk na heureke

Z negatív sa často spomína dlhšia doba dodania položiek na objednávku. Zákazníci kritizujú aj situácie, kedy si objednali tovar, ktorý bol podľa informácií na webe skladom a následne boli informovaní, že tovar je nutné objednať. Niektorí klienti by uvítali možnosť prezrieť si tovar pred kúpou naživo.

Recenzie a skúsenosti s nákupom v e-shope Bighome.sk

Vaše recenzie a skúsenosti s Bighome.sk

Ak ste už v tomto internetovom obchode nakupovali, potom sa určite podeľte so svojimi postrehmi a názormi. Ako by ste zhodnotili svoj nákup v e-shope? Boli ste spokojní s komunikáciou, službami e-shopu a kvalitou tovaru? Alebo ste museli tovar reklamovať? Aká bola doba dodania tovaru? Priestor na vaše komentáre nájdete pod našim hodnotením e-shopu Bighome.sk, nebojte sa ho využiť.Komentáre

08/11/2022 20:40
Optimista

Dizajnovo zakúpený konferenčný stolík je super, ale to sklamanie, keď sme ho zložili. Prevedenie stola bolo nedostatočné. Iba jedna noha licovala so stolom, ostatné trčia, ale to by tak nevadilo. Najhoršie sú škrabance a veľa nedostatkov. Čakali sme skoro 4 mesiace.

08/02/2020 10:42
Pavol

Neodporúčam ..... Štvrť roka čakať na vopred vyplatený tovar je len pre silné Žalúdky.peniaze skoro 500 euro NEVRÁTILI .Asi vrátia tiež o štvrť roka.

22/08/2019 21:10
Valéria Hladká

Som velmi spokojná s tovarom ktorý som si objednala,krásny,kvalitný a sama som ho rýchlo bez problémov zložila.Čo by sa mohlo zlepšiť je tá dodacia doba,čakala som 15 dní ale oplatilo sa????

05/10/2018 14:03
andrea k.

super výber tovaru, fajnové dizajnovečky.. ale tá doba dodania!! odporúčam hlavne trpezlivým jedincom :)

Pridať komentár

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(89.6%)