Möbelix.sk - Recenzia a skúsenosti

Möbelix, spoločnosť s rakúskymi koreňmi, patrí medzi najrýchlejšie rastúcich predajcov nábytku v Európe. Aktuálne prevádzkuje okolo 70 predajní v 5. krajinách - v Rakúsku, v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Chorvátsku. 

Na Slovensku možno nakupovať v šiestich kamenných obchodoch Möbelix (Bratislava, Prešov, Banská Bystrica, Košice, Trenčín a Nitra) alebo prostredníctvo online e-shopu. 

Internetový obchod Möbelix

Hodnotenie Möbelix na Heureke

Na známom webe heureka.sk bohužial aktuálne nájdeme iba 3 recenzie zákazníkov. Heureka neuvádza koľko percent zákazníkov bolo spokojných s nákupom, nakoľko obchod nemá dostatočné množstvo recenzií.

Spomínané 3 recenze sú však pomerne negatívne - nespokojní zákazníci Möbelixu sa sťažujú na zavádzanie - najmä čo sa týka lehoty dodania tovaru, ktorá sa bez oznámenia zákazníkovi neustále predlžovala. Mínusom je aj nedostatočná komunikácia obchodu a nereálne generované zľavy.

Z pozitív sa (aktuálne) spomína iba prehľadnosť eshopu.

Cenová garancia

Spoločnosť garantuje svojim zákazníkom najnižšie ceny. V praxi to znamená, ak zákazník nakúpi v niektorej z kamenných predajní Möbelix a pred nákupom (resp. max. 14 dní po uskutočnení nákupu) predloží dôkaz v podobe konkurenčnej ponuky na identický výrobok (značka, dodávateľ), Möbelix mu vyplatí rozdiel ceny v podobe poukážky na ďalší nákup.

Karta výhod

O kartu môže na ktorejkoľvek predajni požiadať fyzická i právnická osoba vyplnením predtlačeného formuláru žiadosti. Karta je zákazníkovi zaslaná aj po registrácií cez web predajcu. Vydaním karty začína zbieranie bodov - za každých 10€ zákazník získa 1 bonusový bod.

Zúčtovacie obdobie je vždy od 1.1. do 31.12. daného kalendárneho roku, pričom odmeňovanie sa odvíja od počtu nazbieraných bonusových bodov:

  • 50 - 99 bodov = 10€ poukážka na nákup
  • 100 - 199 bodov = 30€ poukážka na nákup
  • 200 a viac bodov = 70€ poukážka na nákup,

Kompletné podmienky vydania karty, čerpania a uplatnenia bodov si môžete prečítať na webe.

Požičanie dodávky

Zaujímavá služba je aj požičanie dodávky Möbelix na odvoz objednaného tovaru. Služba je spoplatnená a objednať si ju možno prostredníctvom internetového formuláru.

Ako kontaktovať Möbelix?

Vaše skúsenosti a recenzie Möbelix 

Patríte k pravidelným alebo občasným zákazníkom tohto obchodu? Aké sú vaše osobné skúsenosti s nákupom? Riešili ste už v Möbelixe reklamáciu alebo vrátenie tovaru? Pomôžte nám zozbierať relevantné skúsenosti s nákupom, vďaka ktorým pomôžeme aj ostatným.

Pozrite si aj ďalšie obchody

Hodnotenie článku:
(92.8%)

Pridať komentár