Naši redaktori

 Stanislava Havrilová

Moje záľuby sa vždy točili okolo kreatívnych činností a jazyka. Bavilo ma kresliť, maľovať, písať a učiť sa cudzie jazyky. Aj to ma doviedlo k štúdiu prekladateľstva a tlmočníctva a následne ku copywritingu. Okrem iného sa zaujímam aj o zdravý životný štýl, výživu a osobnostný rozvoj. O týchto témach nielen rada píšem, ale sa v nich aj neustále vzdelávam. Učenie je predsa celoživotná cesta. :)

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splneným snom bolo aj kníhkupectvo, v ktorom som kraľovala celých 9 rokov. Verím, že lásku k písanému slovu z mojich článkov ucítite a dozviete sa veľa nových informácií. Presne ako ja. Relaxom, bez ktorého si život neviem predstaviť je pre mňa bicykel, háčik a návody, ktoré moje háčkované pokusy posúvajú na vyšší level. Vo voľnom čase sa venujem písaniu blogu (nielen) o káve :)

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného dňa, zlý či dobrý, vám do života môže priniesť niečo nové a urobiť deň výnimočným. Neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred je mojim životným mottom a motiváciou. To platí aj pri písaní. Písanie je mojim hobby, do ktorého dávam kúsok seba. Písanie na rôzne témy od zaujímavostí, faktov, trendov, marketingových textov, SEO článkov až po spravodajstvo. Čaro slova a písma je neobmedzené a okrem emócie ponúka aj bezhraničné vedomosti. Každým článkom sa preto snažím obohatiť ako seba, tak i samotného čitateľa, ktorému ponúkam jedinečný a osobitý obsah.

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu akéhokoľvek druhu. Rada sa vzdelávam a prijímam nové informácie, vyhľadávam výzvy a nikdy sa nevzdávam.

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú „slová“ mojou súčasťou. Som zasnená duša, ktorá sa vie pozerať na svet očami realistky. Zbožňujem kávu, knihy a čas trávení písaním. Mám rada jednoduchosť a zaujímavé detaily, ktoré si rada všímam aj v interiéroch.

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký text musí nejako vyzerať. A tiež o tom, že forma je dôležitá prinajmenšom rovnako ako obsah. Ako vášnivá čitateľka zase dokážem veľa čítať nielen v riadkoch, ale aj medzi nimi. A to, čo sa tak dozviem, som schopná tlmočiť iným. Ako veľká pedantka si dávam záležať na detailoch, takže spodné úvodzovky jednoducho nemôžu byť tvorené dvomi čiarkami. Zbožňujem svojho psa, detektívky a pravidelne športujem.

Jaroslav Uram

K písaniu článkov som sa dostal už na gymnáziu a za tých pár rôčkov sa z toho vyvinulo skvelé hobby a mám v pláne ho naplno rozvíjať aj naďalej. Na písaní ma najviac baví to, že každá téma sa dá spracovať rôznymi spôsobmi a to dáva priestor mojej, niekedy až príliš veľkej, kreativite. Čo sa týka môjho života, tak študujem na vysokej škole v Trnave, kde bývam na internáte a preto som si vskutku obľúbil večerný spoločenský život s kamarátmi. Ak momentálne nepíšem alebo sa nezabávam, tak si s radosťou sadnem k televízoru a pozriem si dobrý futbal.

Kaja Mihalovičová

V oblasti PR a reklamy pôsobím už desať rokov. Začínala som vo vlastnom grafickom štúdiu, kde som mala na starosti marketing, textovanie webov a rôznych propagačných materiálov. Prvé články som začala písať v roku 2010, kedy som vystriedala pozície ako hovorkyňa, PR manažérka alebo marketingová manažérka. V súčasnosti pracujem ako freelancer pre reklamnú agentúru, kde mám na starosti PR a SocialMedia manažment. Veľmi rada píšem texty na rôznu tému. Keď je téma pre mňa nová, tak sa teším, lebo sa naučím niečo nové. Do článkov sa snažím vždy vložiť pridanú hodnotu a zadosťučinením je pre mňa spokojný klient. Vo voľnom čase chodím rada po kopcoch, stretávam sa s kamarátmi a čítam. Mám rada cestoviny, víno, kávu a pukance :-)

Kristína Šafrová

Som študentkou odboru manažment na Žilinskej univerzite. Vo voľnom čase sa venujem práve písaniu článkov, sledovaniu aktuálneho diania a tým klasickým ženským záležitostiam - oblečeniu, kozmetike a cvičeniu. V živote sa riadim pravidlom " Pracuj na sebe, lebo nikdy nevieš, koho môžeš inšpirovať." Preto sa snažím písať články tak, aby ľudí inšpirovali v rôznych smeroch života.

Lívia Šuľová

Venujem sa copywritingu, správe sociálnych sietí a píšem svoj vlastný blog. Mám rada kreatívnu prácu, knihy, varenie, jogu, posedenie s priateľmi a samozrejme online marketing ;-)

Lucia Pampuríková

Považujem sa za tvorivý a kreatívny typ človeka. Som spoločenská, empatická a mám rada výzvy. Veď čo ma nezabije, to ma posilní. Vystihujú ma slová ako dochvíľnosť, presnosť a organizovanosť. Rada si oddýchnem pri čítaní dobrej knihy, ale aj pri športovaní. Možno to bude klišé, ale prácu copywritera zbožňujem. Je to typ práce, popri ktorej sa človek veľmi veľa naučí a získa nové skúsenosti. Mojím hlavným cieľom , pri písaní článkov, je v prvom rade osloviť čitateľov. Zaujať ich a naštartovať ich myšlienkové pochody. Ak niekto niečo v magazínoch či na blogoch hľadá, potrebuje buď pomôcť, poradiť alebo sa inšpirovať. Preto sa vždy snažím, aby mal článok okrem dobrého ratingu aj istú výpovednú hodnotu. Oblasti, v ktorých som "doma" sú móda, krása, domácnosť, starostlivosť o zdravie a interiérový dizajn.

Marcela Beňová

Milujem písanie a najradšej mám tie najobyčajne témy. Fascinujú ma detaily, ktoré menia dom na domov - knižnica plná milovaných kníh, fotorámiky so zábermi z vysnívaných ciest a šatník v štýle Carrie Bradshaw. Mojim tajným snom je mať raz doma vlastnú saunu :-)

Marek Baláž

V žilách mi koluje minimalizmus, ktorý sa snažím aplikovať do každej sféry života. S nadšením sledujem najnovšie technologické inovácie a trendy v oblasti bývania. Hlad po kreativite sýtim skúšaním rôznych nových vecí, medzi ktoré patrí aj písanie.

Mediálny priestor

Vyrábate alebo predávate zaujímavý interiérový prvok, ktorý by sa mohol páčiť našim čitateľom? Dajte im o sebe vedieť! Napíšte nám a poradíme vám vhodnú stratégiu pre vaše zviditeľnenie sa na webe topbyvanie.sk.

Michal Toma

Som technik telom i dušou. Odmalička ma bavilo rozoberať a skladať rôzne prístroje a zisťovať, ako fungujú. Podobne dokážem rozobrať na súčiastky aj informácie a vyrobiť z nich ucelený text, ktorý vám pomôže zorientovať sa v naoko zložitom svete techniky, či v iných oblastiach života. Vo voľnom čase píšem blog o pive, ktorý je malým oknom do sveta stoviek chutí, vôní a zážitkov, aké nám pivo ponúka.

Naďa Černá

Som bloggerka a copywriterka, ktorá miluje písanie článkov, fotografovanie a práca na sociálnych sieťach. Okrem toho, že ešte stále študujem a píšem, veľmi rada varím a športujem :)

Rastislav Teplánsky

Písaniu sa profesionálne venujem od začiatku svojich vysokoškolských štúdií až doteraz. Tvorím texty pre weby s ohľadom na najnovšie trendy v oblasti SEO optimalizácie a content marketingu. Rád prinášam témy, ktoré čitateľa obohatia a zorientujú. Taktiež rád pracujem na projektoch, ktoré recipientov motivujú k vytýčeniu vlastných cieľov, svojich súkromných mét, pomôžu im vytrvať na ceste k ich dosiahnutiu a prinesú im tak potrebnú osobnú satisfakciu.

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

Simona Halásová

Volám sa Simona a som tak trochu schizofrenik. Vyštudovala som medzinárodné vzťahy, pracovala v nadnárodnej korporácii, navrhla so sestrou kolekciu topánok a tak rôzne. V bežnej práci by som nevydržala, pretože potrebujem tvoriť. Odmalička rada píšem, ale nikdy by mi nenapadlo, že sa tomu začnem naozaj venovať. Dokopala ma do toho kamoška, ktorá je vo fachu roky a čítala moje veci. Tak teraz veľa píšem a nielen potajomky. Robí mi to radosť a ktovie...možno sa našiel liek na moju kariérnu schizofréniu:)

Veronika Filipová

Som toho názoru, že písanie musí byť vášňou. Je rozdiel, ak text napíše niekto, kto musí a nebaví ho to, ako keď ho napíše niekto, koho písanie napĺňa. A mňa písanie napĺňa už od čias základnej školy. Začínala som s príbehmi, ktoré som si zapisovala do zošita, potom prišla puberta, kedy som začala mať svojich obľúbených hercov a spevákov a písala som príbehy s nimi v hlavnej role, no a nakoniec, ako šiel čas, som sa dostala k písaniu článkov. Považujem to za príjemný relax, pri ktorom sa zároveň niečo naučím a rozvíjam svoju kreativitu. Ak však zrovna nepíšem, trávim čas so svojimi najbližšími, študujem, cestujem či brouzdám po internete. :)

Viktória Hartmannová

Milujem prírodu so všetkým, čo v nej rastie a žije. Som vyštudovaná učiteľka pre najmenších drobcov, ktorú však zlákalo písanie, zvieratá a život uprostred lesa. O všetkom, čo sa dozviem, naučím a čo zistím sa s vami prostredníctvom mojich textov rada podelím.