Recenzie Tescoma hrncov odhalia najlepšie sady aj na indukciu

Známa značka Tescoma bola a aj je 100 % českou spoločnosťou. Sama značka neprerazila len v Česku a na Slovensku, ale svoju kvalitu prezentuje aj po celom svete.

Súprava hrncov od Tescoma aj na indukciu

Ak sa pýtate, prečo sú Tescoma hrnce tak dobré, v nasledujúcom článku vám s určitosťou odpovieme.

Tradícia svetovej značky

Dôkaz kvality a spoľahlivosti tkvie vo vytrvalosti. Tescoma sa môže pochváliť príbehom skutočne úspešnej značky, ktorá svoju púť začala ešte v roku 1992 v malej garáži českého mesta Zlín. To znamená, že už viac ako 25 rokov Tescoma prináša kvalitné produkty do domácností po celom svete.

Vďaka svojmu vývoju a schopnosti adaptovať sa na svetový trh, značka prerazila vo viac ako 100 krajinách sveta a má zriadených 7 európskych centrál. Tescoma nepatrí medzi značky, ktorá svoje produkty ponúka na pochybných trhoch či v obchodných sieťach. Vždy sa snaží svoje produkty predávať vo vlastných značkových predajných centrách, kde zákazník vie začo presne platí.

Tescoma hrnce sú zrejme tým prvým, čo sa každému v spojitosti s touto značkou vyjaví. Nie je to však len o tom. Tescoma ponúka kompletný sortiment potrieb a doplnkov do kuchyne. Okrem toho ponúka záruku na svoje vybrané produkty 3 až 10 rokov a v prípade akýchkoľvek komplikácií sa na ňu môžete obrátiť. Kvalitný a spoľahlivý servis je samozrejmosťou.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie hrnce

Dizajn a kvalita

Niekto hovorí, že krása nie je podstatná. Tescoma, vás presvedčí o opaku. Svojím spôsobom, v kuchyni je dizajn pre mnohých na prvom mieste. Spoločnosť pre svoju výrobu zamestnáva desiatky dizajnérov, ktorí sa snažia spájať funkčnosť a dizajn. Značka získala mnoho ocenení za inovatívny dizajn a bezchybnú funkčnosť svojich produktov. Spojenie týchto atribútov je azda to najpodstatnejšie, čo zákazník očakáva.

Tescoam hrnce, nože, príbory, tĺčiky na mäso, strúhadlá, naberačky, panvice alebo čokoľvek si spomeniete. Všetko vybavenie nájdete v predajniach značky Tescoma. Kvalitný a odolný riad je dôkazom toho, že ľudia sú značke verní už desaťročia.

Tescoma hrnce

A teraz to najpodstatnejšie. Tescoma hrnce sú ideálnou vpľbou pre každú jednu domácnosť. Aby ste vedeli, že nejde len o slová, možno vás presvedčí široká ponuka, ktorou sa značka prezentuje.

  • Hrnce s nepriľnavým povrchom
  • Hrnce na indukciu
  • Kastróly na indukciu
  • Nerezové hrnce
  • Keramické hrnce
  • Naparovacie hrnce
  • Tlakové hrnce
  • Rajnice

A mohli by sme pokračovať ešte ďalej, no aj toto je dôkaz, že značka sa dokáže presadiť aj svojim širokým portfóliom. Pochopiteľne, dlhodobo najpredávanejšie sú práve jej sady hrncov. Predovšetkým práve sady Tescoma hrncov sú artiklom, ktorí si obstaráva množstvo domácností a sú ukážkou kvality.

Spokojnosť zákazníka je odpoveďou

Prečo sú teda tak dobré? Najlepšie vám odpovedia recenzie samotných zákazníkov. Ľudia pri hrncoch vyzdvihujú predovšetkým kvalitu materiálov. Najčastejšie ide o nerezové hrnce a ich kvalitatívne vyhotovenie. Detaily ako odolnosť či napríklad pevne pripevnené rukoväte bez plastových častí sú dôkazom toho, že Tescoma zo svojej filozofie vôbec neupustila.

Recenzie zákazníkov potvrdzujú kvalitu hrncov Tescoma

Veľmi vedia zákazníci oceniť aj nepriľnavý povrch hrncov. I keď niečo nedopatrením prihorí, hrnce sa ľahko čistia a udržujú. Veľa zákazníkov má určitú výhradu, že po používaní sa tvoria na vnútornej strane hrncov fľaky. Avšak, toto je prirodzený proces správania sa nerezu. Fľaky sú len estetickou stránkou, ktorá nemá žiadny vplyv na ich funkčnosť.

Najobľúbenejšie sady hrncov od Tescomy

Logickou voľbou pri kúpe riadu býva sada hrncov. O kvalite a spoľahlivosti hrncov Tescoma už zrejme nemusíme ani diskutovať. Rovnako ani o tom, že aký hrniec potrebujete, taký si v ich ponuke nájdete. Samotná značka sa však prezentuje určitými produktovými sadami. Tak ako má Škoda svoju Fabiu a Octaviu, má aj Tescoma jednotlivé modelové rady. Tie sa odlišujú špecifickými vlastnosťami alebo len dizajnom.

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Komentáre

15/04/2019 15:38
Bela

tiež doma varim v hrncoch tejto značky a som s nimi spokojna. Su naozaj velmi dobre a kvalitne, vydržia aj nemožné . Len som ich nekupovala v obchode, ale v eshope

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Červená farba kuchyne citeľne zvýši váš apetít Červená farba kuchyne citeľne zvýši váš apetít

Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť. Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.  

Moderné drevodekor kuchyne – dajte šancu aktuálnym trendom Moderné drevodekor kuchyne – dajte šancu aktuálnym trendom

Plánujete zariaďovať kuchyňu a páčia sa vám moderné kuchyne so vzorom dreva? Potom začnite uvažovať nad drevodekorovou kuchynskou linkou.

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Rozmýšľate nad tým aká farba sa hodí k tyrkysovej? Jednoznačne šedá! Tyrkysová pôsobí ukľudňujúcim dojmom a šedá veľmi dobre nahradzuje fádnu bielu.Publikované dňa: 28.10.2018
Hodnotenie článku:
(91.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Kuchynský robot Delimano – recenzia, skúsenosti, cenaKuchynský robot Delimano – recenzia, skúsenosti, cena

Dnes si predstavíme vydarený spotrebič - kuchynský robot od Delimana, s ktorým bude pečenie, varenie a miesenie oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Čítajte a dozviete sa všetko podstatné.

Dormeo iMemory S plus – hypoalergénny matrac s pamäťovou penou. Recenzia, skúsenosti, cenaDormeo iMemory S plus – hypoalergénny matrac s pamäťovou penou. Recenzia, skúsenosti, cena

Vyskúšajte obojstranný matrac iMemory S PLUS s mimoriadnou technológiou, o ktorom vám v dnešnom článku prezradíme všetko podstatné. Okrem iného aj skúsenosti s jeho používaním.

Tefal Multicooker 12v1 recenzia. Elektrický hrniec RK705138Tefal Multicooker 12v1 recenzia. Elektrický hrniec RK705138