Recenzie Tescoma hrncov odhalia najlepšie sady aj na indukciu

Známa značka Tescoma bola a aj je 100 % českou spoločnosťou. Sama značka neprerazila len v Česku a na Slovensku, ale svoju kvalitu prezentuje aj po celom svete.

Súprava hrncov od Tescoma aj na indukciu

Ak sa pýtate, prečo sú Tescoma hrnce tak dobré, v nasledujúcom článku vám s určitosťou odpovieme.

Tradícia svetovej značky

Dôkaz kvality a spoľahlivosti tkvie vo vytrvalosti. Tescoma sa môže pochváliť príbehom skutočne úspešnej značky, ktorá svoju púť začala ešte v roku 1992 v malej garáži českého mesta Zlín. To znamená, že už viac ako 25 rokov Tescoma prináša kvalitné produkty do domácností po celom svete.

Vďaka svojmu vývoju a schopnosti adaptovať sa na svetový trh, značka prerazila vo viac ako 100 krajinách sveta a má zriadených 7 európskych centrál. Tescoma nepatrí medzi značky, ktorá svoje produkty ponúka na pochybných trhoch či v obchodných sieťach. Vždy sa snaží svoje produkty predávať vo vlastných značkových predajných centrách, kde zákazník vie začo presne platí.

Tescoma hrnce sú zrejme tým prvým, čo sa každému v spojitosti s touto značkou vyjaví. Nie je to však len o tom. Tescoma ponúka kompletný sortiment potrieb a doplnkov do kuchyne. Okrem toho ponúka záruku na svoje vybrané produkty 3 až 10 rokov a v prípade akýchkoľvek komplikácií sa na ňu môžete obrátiť. Kvalitný a spoľahlivý servis je samozrejmosťou.

Pozrite si viac produktov z kategórie hrnce

Dizajn a kvalita

Niekto hovorí, že krása nie je podstatná. Tescoma, vás presvedčí o opaku. Svojím spôsobom, v kuchyni je dizajn pre mnohých na prvom mieste. Spoločnosť pre svoju výrobu zamestnáva desiatky dizajnérov, ktorí sa snažia spájať funkčnosť a dizajn. Značka získala mnoho ocenení za inovatívny dizajn a bezchybnú funkčnosť svojich produktov. Spojenie týchto atribútov je azda to najpodstatnejšie, čo zákazník očakáva.

Tescoam hrnce, nože, príbory, tĺčiky na mäso, strúhadlá, naberačky, panvice alebo čokoľvek si spomeniete. Všetko vybavenie nájdete v predajniach značky Tescoma. Kvalitný a odolný riad je dôkazom toho, že ľudia sú značke verní už desaťročia.

Tescoma hrnce

A teraz to najpodstatnejšie. Tescoma hrnce sú ideálnou vpľbou pre každú jednu domácnosť. Aby ste vedeli, že nejde len o slová, možno vás presvedčí široká ponuka, ktorou sa značka prezentuje.

  • Hrnce s nepriľnavým povrchom
  • Hrnce na indukciu
  • Kastróly na indukciu
  • Nerezové hrnce
  • Keramické hrnce
  • Naparovacie hrnce
  • Tlakové hrnce
  • Rajnice

A mohli by sme pokračovať ešte ďalej, no aj toto je dôkaz, že značka sa dokáže presadiť aj svojim širokým portfóliom. Pochopiteľne, dlhodobo najpredávanejšie sú práve jej sady hrncov. Predovšetkým práve sady Tescoma hrncov sú artiklom, ktorí si obstaráva množstvo domácností a sú ukážkou kvality.

Spokojnosť zákazníka je odpoveďou

Prečo sú teda tak dobré? Najlepšie vám odpovedia recenzie samotných zákazníkov. Ľudia pri hrncoch vyzdvihujú predovšetkým kvalitu materiálov. Najčastejšie ide o nerezové hrnce a ich kvalitatívne vyhotovenie. Detaily ako odolnosť či napríklad pevne pripevnené rukoväte bez plastových častí sú dôkazom toho, že Tescoma zo svojej filozofie vôbec neupustila.

Recenzie zákazníkov potvrdzujú kvalitu hrncov Tescoma

Veľmi vedia zákazníci oceniť aj nepriľnavý povrch hrncov. I keď niečo nedopatrením prihorí, hrnce sa ľahko čistia a udržujú. Veľa zákazníkov má určitú výhradu, že po používaní sa tvoria na vnútornej strane hrncov fľaky. Avšak, toto je prirodzený proces správania sa nerezu. Fľaky sú len estetickou stránkou, ktorá nemá žiadny vplyv na ich funkčnosť.

Najobľúbenejšie sady hrncov od Tescomy

Logickou voľbou pri kúpe riadu býva sada hrncov. O kvalite a spoľahlivosti hrncov Tescoma už zrejme nemusíme ani diskutovať. Rovnako ani o tom, že aký hrniec potrebujete, taký si v ich ponuke nájdete. Samotná značka sa však prezentuje určitými produktovými sadami. Tak ako má Škoda svoju Fabiu a Octaviu, má aj Tescoma jednotlivé modelové rady. Tie sa odlišujú špecifickými vlastnosťami alebo len dizajnom.

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Komentáre

15/04/2019 15:38
Bela

tiež doma varim v hrncoch tejto značky a som s nimi spokojna. Su naozaj velmi dobre a kvalitne, vydržia aj nemožné . Len som ich nekupovala v obchode, ale v eshope

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Wire závesné lampy – moderné svietidlá Wire závesné lampy – moderné svietidlá

Hľadáte vhodné svietidlo do svojej obývačky či kuchyne? Wire závesné lampy by pre vás mohli byť to pravé.

Jedáleň - ako súčasť kuchyne či obývačky Jedáleň - ako súčasť kuchyne či obývačky

Túžite po jedálni, ale sa obávate, že ju do svojho malého bytu nenapracete? Nemusíte sa obávať, stačí aj malý priestor na to, aby ste si mohli vytvoriť miesto, kde sa bude rodina...

Oranžová kuchyňa – netradičná, ale vhodná voľba Oranžová kuchyňa – netradičná, ale vhodná voľba

Vedeli ste, že oranžová ako jedna z mála farieb podporuje chuť do jedla a zmyslový pôžitok z vychutnávania si stravy? Je preto prekvapujúce, že sa v kuchyniach objavuje tak málo. Ak ju...Publikované dňa: 28.10.2018
Hodnotenie článku:
(91.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Reverzná osmóza – najlepší filter pitnej vody Reverzná osmóza – najlepší filter pitnej vody

Tvrdá voda, znečistená voda alebo voda s vysokým obsahom niektorých minerálov či tocínov. Riešením je filtrácia vody. Medzi takéto spôsoby patrí i reverzná osmóza. Čo to reverzná osmóza...

Philips Hue: Smart osvetlenie, v ktorého spoločnosti sa budete cítiť ako v budúcnosti Philips Hue: Smart osvetlenie, v ktorého spoločnosti sa budete cítiť ako v budúcnosti

Inteligentné bezdrôtové osvetlenie pre domácnosť Philips Hue je nielen dizajnovou záležitosťou, ale aj niečím, čo dokáže naozaj spríjemniť každodenné fungovanie. Svetlá si totiž môžete...

KitchenAid Artisan recenzia. Kuchynský robot má bohaté príslušenstvo KitchenAid Artisan recenzia. Kuchynský robot má bohaté príslušenstvo

Štýlový, dizajnový retro kuchynský robot v mimoriadne kvalitnom vyhotovení? To je KitchenAid, prvý a jediný robot s celokovovým telom. V našom článku vám o ňom povieme viac!