Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačky

Obývačka je spoločenskou, relaxačnou, oddychovou miestnosťou, ale aj priestorom na zábavu. Je miestom stretávania sa celej rodiny pri večernom sledovaní televízie, čítaní či hraní spoločenských hier. Dominovať by jej preto mal pohodlný gauč, ktorý by mal byť najväčším kusom nábytku v miestnosti.

Gauč udáva miestnosti ráz, dokáže ju zútulniť a vytvoriť príjemnú atmosféru. V miestnosti by ste sa nemali cítiť stiesnene a mali by ste mať dostatok priestoru, aby ste si mohli užiť činnosti podľa vášho aktuálneho záujmu.

Práve čierny gauč by mohol urobiť s vašou obývačkou divy. Čierna je veľmi ľahko kombinovateľná, preto môžete tmavosfarbený gauč kombinovať s farbami, ktoré sa vám páčia. Krokom vedľa však nebude ani kombinácia s čiernymi doplnkami.

Galéria obrázkov

Čierna obývačka

Čierny gauč a drevený stolík

Čierny gauč a kreslá

Čierny gauč a čierne doplnky

Čierny gauč, koberec a stena

Čierny kožený gauč

Čierny látkový gauč

Dva čierne gauče

Malý čierny gauč

Obývačka s čierným gaučom

Tmavosivý až čierny gauč

Veľký čierny gaučPublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(92.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiériZávesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.

Geometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestorGeometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestor

Či už si vyberiete malé, alebo veľké, výrazné či tlmené, vzory dokážu spestriť každú obývačku. K najtradičnejším patrí čierno-biela kombinácia, ktorá nájde uplatnenie i u vás.

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveňSkrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.


Pridať komentár