Kuchynské linky

Nezáleží na tom, či žijete v malej garsónke alebo v 3 izbovom modernom byte. Praktická kuchynská linka s dostatkom úložného priestoru je srdcom každej kuchyne. V tejto miestnosti človek trávi veľkú časť života, preto by mal dizajn menšej či väčšej rohovej kuchynskej linky odrážať vnútorné nastavenie vašej osobnosti. Ak sa budete vo svojej kuchyni cítiť výborne, zaručene sa to prenesie aj na vami naservírované taniere.

V ponuke máme obľúbené jednofarebné antracitové a biele kuchynské linky s vysokým leskom, kombinácie svetlých horných skriniek a tmavých spodných skriniek, ale aj nesmrteľné a nadčasové prírodné dekory dub, jelša, orech a gaštan. Neváhajte ani sekundu a pustite sa do vyberania vašej novej lacnej kuchynskej linky.


60 produktov z 1140

Zoznam článkov

Moderné kuchyne do tvaru U

Moderné kuchyne do tvaru U

Dátum: 25.10.2017

Kuchyne tvaru U sú veľmi obľúbené, hlavne vďaka funkčnosti, ktorou oplývajú. Presun medzi jednotlivými zónami kuchyne je praktický a rýchly, a všetko potrebné máte okamžite poruke. Dizajn týchto kuchýň je veľmi elegantný a potešujúci. Často si ju vyberajú práve ľudia, ktorí trávia dlhé...

Čítať celý článok