Lesklé čierne kuchyne do modernej domácnosti 

Čierna farba je dokonalým ekvivalentom elegancie. Jej prevedenie nie len v rámci šatníka je nadčasové a dokáže ohúriť svojou jednoduchosťou. Čierna je rafinovaná a vyzývavá zároveň. 

Čierna kuchynská linka

V kuchyni pôsobí nezvyčajne a veľmi moderne. Pokiaľ máte radi netradičnosť, odporúčame vám siahnuť práve po tomto prevedení kuchynskej linky.  

Lesklé alebo matné 

Či už dáte prednosť lesklému alebo matnému prevedeniu čiernej, obe si zamilujete. Pokiaľ si myslíte, že prevedenie len čisto  čiernej kuchyne by bolo na váš vkus  príliš, skúste ju doladiť. V kombinácií s tými správnymi farbami vykúzlite naozaj excelentný kúsok. Vo veľa prípadoch sa efekt tmavej farby zjemňuje bielou a celkový dojem sa vyváži drevenými doplnkami.  

Kuchyňa ako z titulky magazínu? Tá vaša ňou môže byť. Máte obavu z toho, že bude vaša kuchyňa príliš iná? Obávate sa reakcie okolia či stále nemáte dostatok odvahy na jej realizáciu? Stačí si len navoliť tie správne odtiene a kombinácie farieb, a výsledok môže dopadnúť nad vaše očakávania. 

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchynské linky

Bielo čierne kuchynské linky

Kombinácia farieb vie vylepšiť, ale i potupiť dizajn vašej kuchynskej linky. Pri čiernej je dôležité doladiť si tieto detaily do podrobností, aby sa vám nestalo, že bude kuchyňa príliš tmavá, poprípade nevkusne zladená s ostatkom.

Ideálnym riešením je drevo, ktoré spolu s čiernou vykúzli skvost. Kuchyňa naberie na elegancii čo poteší vaše oči. Skvelé sú medené doplnky, ktoré v kuchyni krásne vyniknú. Niekto dáva prednosť kombinácii bielej a čiernej alebo spojeným všetkých variantov - biela, čierna a drevo.

Lesklá čierno zlatá kuchynská linka

V našej ponuke však nájdete aj odvážnejšie kombinácie - čierno červené a čierno zlaté kuchynské linky. Stačí si len vybrať.

Inšpirácie - zamerajte sa na detaily

Zaujímavé sú i skrinky bez úchytiek, ktoré podčiarknu moderný dizajn kuchyne alebo ostrovček vynímajúci sa v drevenom dekore. Skvelým riešením je i biela pracovná doska. Kombinácia bielej a čierne je veľmi moderná. 

Dôležité je doladiť spotrebiče ku ostatku kuchynskej linky. Pamätajte, že nie každý spotrebič vám zapasuje do tmavo zladenej kuchyni. Držte sa radšej svetlejších tónov alebo iným spôsobom zaujímavých kúskov, ktoré pri tmavých skrinkách vyniknú. Príliš tmavými spotrebičmi by ste ubrali kuchyni na kráse.  

Prezrieť ďalšie krásne čierne linky

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Pridať komentár

Pozrite si aj naše inšpirácie

Obývačka s elektrickým, rohovým či biokrbom – inšpirácie Obývačka s elektrickým, rohovým či biokrbom – inšpirácie

Krb sa do domácnosti jednoznačne hodí. Nemusí sa ho vzdať ani v prípade, že bývate v byte alebo máte malú obývačku.

Najkrajšie alternatívne vianočné stromčeky Najkrajšie alternatívne vianočné stromčeky

Vianoce už pomaly klopú na dvere a preto máme najvyšší čas zamyslieť sa aký vianočný stromček vlastne chceme. Čo tak siahnuť po ekologickej alternatíve, ktorú môžeme využiť aj o rok?

Kvety na balkóne – potešia vás i vaše okolie Kvety na balkóne – potešia vás i vaše okolie

Túžite po oáze kvetov na vašom balkóne? Po mieste, kde sa môžete ukryť pred ruchom mesta a vypiť si v pokoji kávu? Inšpirujte sa našou galériou.Publikované dňa: 04.11.2017
Hodnotenie článku:
(90.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Paraván do záhrady, na terasu, do kúpeľne aj spálne – drevený, kovový, paraván z bambusu i plastuParaván do záhrady, na terasu, do kúpeľne aj spálne – drevený, kovový, paraván z bambusu i plastu

Paravány sa hodia ako do formálneho priestoru kancelárií, tak aj na zútulnenie domovov. Ako sa zorientovať pri kúpe paravánu a na čo si dať pri výbere pozor?

Čo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitieČo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitie

Okrem nižšej nákupnej ceny ponúka futón aj množstvo ďalších výhod – od zdravšieho spánku až po zmiernenie bolesti chrbtice.

Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?

Šatník, vstavaná skriňa alebo rovno zostava? Viete, čo sa najviac hodí do izby vášho dieťaťa a aké ďalšie otázky si treba položiť?