✅ ✅ Zoznam výpredajov Black Friday Zobraziť ponuku

zavrieť

Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít

Je vedecky dokázané, že červená farba značne posilňuje chuť do jedla a pre tých vybraných jedincov, ktorí odolávajú veľmi zvodným pohľadom chladničky, to preto nie je práve najvhodnejšia voľba. My ostatní červené prevedenie kuchyne určite oceníme. Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť.

Vzrušujúca a originálna

Červená farba je symbolom mnohých vecí – láska, vzrušenie, vášeň, sila, ale tiež bolesť. S červenou si často spájame srdce a práve kuchyňa je miesto, kde sa varením rôznych dobrôt zaisťuje fungovanie a harmónia celej domácnosti.

Táto základná súčasť farebného spektra má pozitívny vplyv na našu tvorivosť sebavedomie a to nás bude podnecovať k skúšaniu nových vecí a vytváranie zaujímavých kulinárskych zážitkov. Rozhodne sa jedná o výraznú farbu a preto sa po jej použití stane z kuchyne jasný stredobod pozornosti.

Popustite uzdu fantázie!

Nie každý z nás má odvahu fungovať v rýdzo červenej kuchyni. Táto farba sa však dá krásne kombinovať aj s bielou, čiernou a sivou farbou, ale aj rôznymi odtieňmi dreva. Ak svoju kuchyňu plánujete iba jemne oživiť netradičnou farbou, potom porozmýšľajte nad červenou zástenou za kuchynskú linku či červenou pracovnou doskou. Možností je naozaj veľmi veľa!

Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.

Galéria obrázkov

Moderná červená kuchynská linka

Čierno-bielo červená kuchynská linka

Červená kuchyňa

Čierno-červená linka

Červená kuchyňa

Červená a biela kuchyňa

Červená kuchynská linka a zástena

Červená linka v kuchyni

Červená kuchyňa

Červená kuchyňaPublikované dňa: 15.05.2018
Hodnotenie článku:
(91.2%)

Autor článku

Jaroslav Uram

K písaniu článkov som sa dostal už na gymnáziu a za tých pár rôčkov sa z toho vyvinulo skvelé hobby a mám v pláne ho naplno rozvíjať aj naďalej. Na písaní ma najviac baví to, že každá téma sa dá spracovať rôznymi spôsobmi a to dáva priestor mojej, niekedy až príliš veľkej, kreativite. Čo sa týka môjho života, tak študujem na vysokej škole v Trnave, kde bývam na internáte a preto som si vskutku obľúbil večerný spoločenský život s kamarátmi. Ak momentálne nepíšem alebo sa nezabávam, tak si s radosťou sadnem k televízoru a pozriem si dobrý futbal.

V tejto kategórií nájdete aj:

Provensálska kuchyňa Provensálska kuchyňa

Je vaším snom mať kuchyňu zariadenú v provensálskom štýle? Potrebujete zariadenie ladené v bielej a štýlové doplnky, vďaka ktorým si budete pripadať ako na juhovýchode Francúzska.

Jedáleň - ako súčasť kuchyne či obývačky Jedáleň - ako súčasť kuchyne či obývačky

Túžite po jedálni, ale sa obávate, že ju do svojho malého bytu nenapracete? Nemusíte sa obávať, stačí aj malý priestor na to, aby ste si mohli vytvoriť miesto, kde sa bude rodina...

Zelená kuchyňa Zelená kuchyňa

Túžite s príchodom jari osviežiť vašu kuchyňu? Naberte odvahu a dodajte jej originalitu jedinečnými odtieňmi zelenej. Vneste do svojho bytu kúsok prírody a harmónie pomocou mätových,...


Pridať komentár