Capital Sports Monstervest, 20 kg, čierna, záťažová vesta, kovové závažia
(79.6%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 97 €84,90 €

Parametre a popis produktu

CAPITAL SPORTS Monstervest je univerzálny a mnohostranný pomocník pri cvičení, určený predovšetkým na zvýšenie sily a výdrže.Vďaka nylónovému pásu s rýchlouzáverom sa vesta prispôsobí individuálnym rozmerom tela, čím ponúka absolútnu voľnosť pri nosení. Na prednej a zadnej strane sa nachádzajú vrecká na závažia, pričom každé vrecko ponúka možnosť uloženia cca 920 g závažia.CAPITAL SPORTS záťažová vesta okrem toho ponúka aj mäkkú výstuž na zabezpečenie príjemného nosenia. Materiály priateľské k pokožke sa taktiež vyznačujú vysokou odolnosťou.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Monstervest, 20 kg, čierna, záťažová vesta, kovové závažia myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 84,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Monstervest, 20 kg, čierna, záťažová vesta, kovové závažia


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy