Dámsky bežkový set SPORTEN Perun MgE W s viazaním NNN Basic 166 cm
(81.8%)
Dámsky bežkový set SPORTEN Perun MgE W s viazaním NNN Basic 166 cm
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 129,99 €

Parametre a popis produktu

Turistické bežky Sporten Perun MgE W najvyššej kategórie vhodné na jazdu v stope. Odľahčené drevené jadro zaručuje výborné držanie v stope. Extrudovaná sklznica HM Graphite je extrémne kĺzavá, v oblasti odrazu je vybavená lisovaným protišmykom(šupinami). Ten zaručuje skvelý odraz aj v horších snehových podmienkach. Dĺžka bežiek 166 cm je určená pre bežkára o hmotnosti 40 až 60 kg. Dĺžka bežiek 174 cm je určená pre bežkára o hmotnosti 55 až 75 kg. Dĺžka bežiek 182 cm je určená pre bežkára o hmotnosti 65 až 85 kg. Dĺžka bežiek 190 cm je určená pre bežkára o hmotnosti 75 až 110 kg. Viazanie vám zdarma namontujeme a prispôsobíme presne podľa topánky.

Vlastnosti

Dubano
dĺžka166 cm
PohlavieDámske
Sklznica (bežky)So šupinami
Použitie (bežky / obuv)Turistické;Športové
Modelový rok2022

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Dámsky bežkový set SPORTEN Perun MgE W s viazaním NNN Basic 166 cm myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 129,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Dámsky bežkový set SPORTEN Perun MgE W s viazaním NNN Basic 166 cm


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy