Frosch EKO Hygienický čistič práčky Citrón 250 g
(81%)
Frosch EKO Hygienický čistič práčky Citrón 250 g
Bežná cena: 6,99 €

Parametre a popis produktu

Čistič práčky 3 v 1: ničí vodný kameň, čistí práčku a eliminuje zápach. Zloženie je účinné a zároveň šetrné k vašej práčke aj životnému prostredí. Receptúra založená na kyseline citrónovej zbavuje práčku nečistôt, rozpúšťa a odstraňuje usadeniny vodného kameňa z bubna práčky, trubiek, vykurovacieho telesa a ostatných zle dostupných častí i pohlcuje nepríjemné pachy. Čistič bol vyvinutý špeciálne pre domácnosti, kde sa často používajú cykly prania studenou vodou. Pravidelné čistenie práčky zaisťuje svieži bielizeň a dlhú životnosť práčke. Produkt je vegánsky a neobsahuje mikroplasty, obal je opätovne recyklovateľný.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Frosch EKO Hygienický čistič práčky Citrón 250 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Frosch EKO Hygienický čistič práčky Citrón 250 g


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy