NajlacnejsiNabytok Moderná obývacia stena HEKTOR WM 11
(80.6%)
NajlacnejsiNabytok Moderná obývacia stena HEKTOR WM 11
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 781,59 €

Parametre a popis produktu

Sektorový nábytok HEKTOR WM je moderný nábytok vo farebnom prevedení biela/biely lesk. Zariadite si z neho útulnú a elegantnú obývaciu izbu. Je vhodný tak do malých priestor ako aj do priestranných obývacích izieb. Účelné zaoblené hrany zvyšujú bezpečnosť používania nábytku. Korpus nábytku je vyrobený z lamino dosky v bielej farbe. Dvierka nábytku majú praktickú funkciu tichého zatvárania. Sú potiahnuté membránovou fóliou, v modernom prevedení biely lesk. Lesklá plocha čielok a presklenie dokáže opticky zväčšiť priestor. Čierne prvky umiestnené na okrajoch skiel a bezúchytovom systéme otvárania dvierok zvýrazňujú dizajn tohto unikátneho nábytku. K sektoru si môžete doobjednať decentné LED osvetlenie (nie je súčasťou nábytku). Obývacia zostava HEKTOR WM 11 sa skladá z: 1. Vysoká vitrína HEKTOR 05 je jedným z 20-tich prvkov sektoru HEKTOR WM. Členené dvierka vitríny sú v hornej a spodnej časti plné, stredová časť je presklená. Vo vnútri vitríny sú 2 poličky z lamino dosky s max. nosnosťou 5 kg a 1 sklenená polička, ktorá má nosnosť max. 3 kg. Prevedenie dvierok je ľavé. Rozmery (š/v/h): 60 x 207 x 37 cm 2. Dlhý, nízky TV stolík HEKTOR 40 je jedným z 20-tich prvkov sektoru HEKTOR WM. Môžete ho využiť aj ako  nízku komodu s 2 praktickými zásuvkami. Nosnosť nábytku je max. 30 kg.  Rozmery (š/v/h): 180 x 34 x 50 cm 3. Malá polička HEKTOR 01 je jednou z 3 variantov poličiek tohto sektoru. Zadná časť je vyrobená z lamino dosky v bielej farbe. Elegantné úchyty v nerezovej farbe držia poličku zo skla, ktorej nosnosť je max. 3 kg. Rozmery (š/v/h): 120 x 22 x 22 cm 4. Široká závesná vitrína HEKTOR 12 je jedným z 20-tich prvkov sektoru HEKTOR WM. Táto dvojdvierková skrinka je členená na 2 časti. Širšia časť má dvierka v hornej a spodnej časti plné, stredová časť je presklená. Vo vnútri sú 2 poličky z lamino dosky a 1 sklenená polička. Užšia časť má dvierka plné a vo vnútri sú 3 poličky z lamino dosky. Nosnosť každej poličky je max. 3 kg. Rozmery (š/v/h): 90 x 128 x 37 cm Nábytok sa dodáva v demonte. V ponuke máme aj ďalšie prvky sektoru.

Vlastnosti

ŠtýlModerný
Štýlmoderné
Hmotnosť156.00 kg

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok Moderná obývacia stena HEKTOR WM 11 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 781,59€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok Moderná obývacia stena HEKTOR WM 11


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy