NajlacnejsiNabytok Obývacia stena RUMBA XL betón/biela
(79.8%)
NajlacnejsiNabytok Obývacia stena RUMBA XL betón/biela
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 321,90 €

Parametre a popis produktu

Obývacia stena RUMBA je v jednoduchom ale zároveň atraktívnom prevedení. Zaujme aj náročnejších zákazníkov. Je vyrobená z kvalitných LTD dosiek, ktoré sa ľahko udržiavajú. Korpus je vo farebnom prevedení biela. Dvierka sú vo farbe betón. Rozmery obývacej steny (š,v,h): 300 x 190 x 40.3 cm. V obývacej zostave sa nachádzajú nasledujúce prvky: - 2 x vysoká vitrína - rozmery (š,v,h): 75 x 190 x 33,8 cm - RTV skrinka - rozmery (š,v,h): 150 x 31,50 x 40,2 cm - polica - rozmery (š,v,h): 140 x 16 x 17,6 cm Obývaciu stenu je možné zakúpiť len ako celok. LED osvetlenie nie je v cene. Je možné si ho dokúpiť. Dodávame v demontovanom stave. Záruka 24 mesiacov.

Vlastnosti

FarbaBiela
Korok117.00 kg

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok Obývacia stena RUMBA XL betón/biela myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 321,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok Obývacia stena RUMBA XL betón/biela


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy