Orion Kameň brúsny korund + podložka + úchyt na nože
(81.2%)
Orion Kameň brúsny korund + podložka + úchyt na nože
Bežná cena: 12,99 €

Parametre a popis produktu

Kvalitný kombinovaný brúsny kameň so silikónovou protišmykovou podložkou a s vodiacou svorkou s keramickými valčekmi je určený na brúsenie kuchynských nožov. Svorka z plastu ABS pri brúsení napomáha lepšiemu udržaniu konštantného sklonu čepele noža voči brúsnemu kameňu z korundu.2 stupne zrnitosti: modrá časť označená číslom 1000 je určená pre základné univerzálne brúsenie, biela 3000 je vhodná pre jemné, finálne dobrúsenie a leštenie ostria.Kameň je vhodný na brúsenie nožov, nožníc, náradia na opracovanie dreva a záhradníckeho náčinia. Bez použitia svorky sa snažte brúsiť čepeľ pod uhlom 15-20°. Pred brúsením sa odporúča kameň namočiť do vody na cca 10 minút. Aj počas brúsenia je vhodné kameň vlhčiť, vodu rýchlo vsakuje. Po použití nechajte voľne vyschnúť a uskladnite. Na čistenie nepoužívajte chemické prípravky.Samotný kameň má rozmer 18 x 6 x 3 cm, s podložkou 18,5 x 6,5 x 3 cm, dĺžka svorky je 10 cm.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Orion Kameň brúsny korund + podložka + úchyt na nože myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 12,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Orion Kameň brúsny korund + podložka + úchyt na nože


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy