Pohlcovač vlhkosti a osviežovač vzduchu citrón orion 832340
(77.4%)
Pohlcovač vlhkosti a osviežovač vzduchu citrón orion 832340
Bežná cena: 4,99 €

Parametre a popis produktu

Pohlcovač vlhkosti a osviežovač vzduchu s vôňou citrónu v jednom vám pomôže zamedziť vlhkosti v byte, v dome, skladoch, garážach a pod. a navyše priestor príjemne prevonia. Je vhodný do priestorov, ktoré nie sú pravidelne vetrané, ale aj pre obdobie, kedy sa prestáva kúriť a vlhkosť sa zvyšuje. V plastovej nádobke sú granule, ktoré pohlcujú vlhkosť zo vzduchu a tá zostáva na dne nádoby. Uvoľňuje príjemnú vôňu, nevydáva žiadny zvuk, nepotrebuje elektrickú energiu, je malý, takže sa vám nikde nebude pliesť. Jednorazový pohlcovač - po naplnení nádobky vodou ju vyhodíte a inštalujete nový pohlcovač. VAROVANIE: spôsobuje vážne podráždenie očí. ZLOŽENIE: Chlorid vápenatý.Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. Po manipulácii dôkladne umyte ruky. Používajte ochranné okuliare/tvárový štít.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Pohlcovač vlhkosti a osviežovač vzduchu citrón orion 832340 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Pohlcovač vlhkosti a osviežovač vzduchu citrón orion 832340


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy