Popruhy na aero jogu inSPORTline Hemmok červené s držiakmi a lanami
(79%)
Popruhy na aero jogu inSPORTline Hemmok červené s držiakmi a lanami
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 109,50 €

Parametre a popis produktu

Popruhy na aero jogu inSPORTline Hemmok sú vhodné pre cvičenie jogy pri zavesení vo vzduchu. Sú tak pomôckou na druh jogy, ktorý je vo svete ďalej známy aj pod zabehnutými názvami Flying Yoga, Aerie Yoga alebo Anti-Gravity Yoga. Cvičenie na popruhoch v sebe kombinuje prvky jogy, akrobacie a tanca. Popruhy na jogu prinášajú do klasického cvičenia nové a nezvyčajné polohy, ktoré by sa inak cvičiť nedali. K tomu zároveň pôsobia aj ako veľmi efektívna posilňovacia a predovšetkým spevňovacia pomôcka. Pri množstve cvikov sú zapojené stehná a brušné svaly. Popruhy sú vyrobené z príjemného a pevného Nylonu taffeta a uchytávajú sa do stropu či trámu pomocou oceľových karabín. Nosnosť popruhov je v závislosti na upevnení až 200 kg. Vďaka týmto vlastnostiam sú popruhy na aero jogu inSPORTline Hemmok veľmi obľúbeným nástrojom pre spestrenie cvičenia jogy.

V balení okrem popruhov nájdete 2 laná, 2 stropné držiaky a 4 kotviace skrutky pre bezpečné upevnenie do stropu. Popruhy a držiaky s lanami možno kúpiť aj samostatne.


Technický popis:

  • pre cvičenie jogy pri zavesení vo vzduchu
  • oživenie klasického cvičenia novými a nezvyčajnými polohami
  • kombinuje prvky jogy, tanca a akrobacie
  • flying yoga, aerie yoga, anti-gravity yoga pomôcka
  • veľmi účinné aj ako posilňovacia a spevňovacia pomôcka
  • 2 laná, 2 stropné držiaky a 4 kotviace skrutky súčasťou balenia
  • materiál: nylon taffeta 210T, oceľ
  • rozmery: 280 x 150 cm
Dĺžky popruhov:
  140 cm, 70 cm, 20 cm
 • nosnosť: 200 kg

Vlastnosti

FarbaČervená

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Popruhy na aero jogu inSPORTline Hemmok červené s držiakmi a lanami myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 109,50€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Popruhy na aero jogu inSPORTline Hemmok červené s držiakmi a lanami


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy