ProfiCare DR 3093 parný mop
(78.2%)
ProfiCare DR 3093 parný mop

Parametre a popis produktu

Hľadáte vhodného pomocníka, ktorý vám doma uľahčí čistenie najrôznejších plôch, kobercov, rohoží či vankúšov? Všetku túto prácu zastane parný mop ProfiCare DR 3093, ktorý čistí, dezinfikuje a odstraňuje mastnoty pri teplote 100 °C. Vďaka absencii chemických látok je navyše šetrný k životnému prostrediu a pritom sa postará o dokonalé vyčistenie rôznych povrchov vrátane laminátu, dreva, mramoru, bridlice alebo keramiky. Efektívne čistenie a likvidácia baktérií - parný čistič ProfiCare pomocou svojho parného tlaku s možnosťou regulácie od 15 do 45 gramov pary zaisťuje efektívne čistenie rôznych typov povrchov a úspešnú likvidáciu baktérií. Poradiť si pritom dokáže aj s látkovými povrchmi typu kobercov, rohoží a vankúšov, ktoré vďaka nemu budú znova vyzerať ako nové.Parný čistič disponuje vyberateľnou nádobou na vodu s kapacitou približne 450 ml, ktorá postačí až na 25 minút čistenia. Vďaka silnému výkonu 1500 W je pripravený na použitie už počas iba 30 sekúnd od zapnutia.Parný čistič je napájaný z elektrickej siete prostredníctvom 5 metrov dlhého kábla a v balení okrem neho nájdete aj dve tkaniny z mikrovlákna, odmerku, trysku, kefu a nadstavec na koberce.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o ProfiCare DR 3093 parný mop myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 68,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka ProfiCare DR 3093 parný mop


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy