Obývacia stena STONE
(81.4%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 599 €499,00 €

Parametre a popis produktu

Obývacia stena STONE pôsobí vďaka orámovanému korpusu vo farbe betónu **moderným dojmom**. Obývacia stena sa skladá zo 4 prvkov, ktoré sú **voľne rozložiteľné v priestore** a zostava sa tak plne prispôsobí dispozíciám vášho interiéru. Nájdete tu: **TV stolík**, **2 vitríny**, a **nástennú policu**. **TV stolík** disponuje **2 zásuvkami**, do ktorých môžete uložiť všetko TV príslušenstvo. **Otvorené police** poslúžia na uloženie multimediálnych zariadení. **Vitríny** sú podsvietené **úsporným LED osvetlením**, ktoré nechá vyniknúť vaše dekorácie a dodáva stene na luxuse. Nižšia vitrína kombinuje otvorené aj uzavreté úložné priestory a celkovo v nej nájdete 5 vložených políc. Vyššia vitrína poskytuje dokonca 10 políc na všetky vaše dekorácie ale aj oblečenie alebo dôležité dokumenty. **Nástennú policu** určite využijete na vystavenie dekorácií a kvetín. Stena je vyrobená z ľahko udržiavateľného materiálu, ktorý je vhodný na každodenné používanie.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Obývacia stena STONE myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 499,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Obývacia stena STONE


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy