Tescoma ProfiMATE 900912.00 Veľký upratovací set ProfiMATE
(82.6%)
Tescoma ProfiMATE 900912.00 Veľký upratovací set ProfiMATE
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 79,90 €

Parametre a popis produktu

Vynikajúci pre mokré aj suché čistenie podláh a stieranie prachu z nábytku a pod. Súprava zahŕňa mop s rozprašovačom, univerzálnu teleskopickú tyč, zmeták, podlahový ryžák, pružnú prachovku, zmetáčik s lopatkou a závesnú lištu ProfiMATE so 4 háčikmi a úchytkou. Perfektne skladný, celú súpravu možno prehľadne skladovať na závesnej lište. Univerzálnu teleskopickú tyč je možno použiť s nástavcom mopu, zmetáka,podlahového ryžáka alebo pružnej prachovky, je vhodná aj na všetky nástavce, univerzálnu prachovku a stierku ProfiMATE. Vyrobený z odolného plastu, tyč z kvalitného kovu, návlek z mikrovlákna 100 % polyester. 

 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Tescoma ProfiMATE 900912.00 Veľký upratovací set ProfiMATE myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 79,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Tescoma ProfiMATE 900912.00 Veľký upratovací set ProfiMATE


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy