Biele kuchyne

Jednoduchá, jemná, čistá a nadčasová. Presne taká je biela farba, ktorá sa čoraz viac objavuje aj ako farba kuchyne. Táto farba totiž dokáže opticky zväčšiť aj tie najmenšie miestnosti. Nezáleží na tom, či máte radi moderné, vintage, rustikálny alebo severský štýl bývania - správnym výberom nábytku a doplnkov do kuchyne viete vykúzliť ozajstné divy!

Ak túžite po modernej kuchyni, určite si vyberte lesklú bielu kuchynskú linku, ktorá sa dá krásne kombinovať s jednoduchými závesnými svietidlami v čiernom, zlatom alebo medenom odtieni. Biely interiér kuchyne možno oživiť nápadnejším nábytkovým kovaním skriniek linky, výraznou zástenou či poličkami z dreva. Fantázií sa v tomto prípade medze nekladú. My vám navyše prinášame krásne inšpirácie, ktoré vám uľahčia navrhovanie a zariaďovanie novej kuchyne.

Galéria obrázkov

Vyberáme z nášho katalóguPublikované dňa: 11.09.2017
Hodnotenie článku:
(84%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít

Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť. Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.  

Zelená kuchyňa Zelená kuchyňa

Túžite s príchodom jari osviežiť vašu kuchyňu? Naberte odvahu a dodajte jej originalitu jedinečnými odtieňmi zelenej. Vneste do svojho bytu kúsok prírody a harmónie pomocou mätových,...

Úložný priestor v kuchyni Úložný priestor v kuchyni

Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.


Pridať komentár