✅ ✅ Zoznam výpredajov Black Friday Zobraziť ponuku

zavrieť

Červená obývačka

Zdá sa vám červená príliš odvážna? To je škoda! Červená obývačka vám totiž splní každý sen o bývaní. Túžite po väčšej elegancii? Príjemnej hravosti? Alebo kúsku exotiky? Červené tóny vám pomôžu všetky predstavy uskutočniť.

Je na vás, či sa rozhodnete pre odvážny krok a vymaľujete načerveno steny miestnosti, alebo doplníte obývaciu izbu zaujímavým nábytkom. Červená sedacia súpravu je príjemnou klasikou, ak chcete priestor oživiť a dodať mu trochu študentský ráz. Nemusíte však zostať len pri nej. Výborne vyzerá napríklad červený príborník, stolík a stoličky či knižnica.

Červená obývačka bude neprehliadnuteľná!

Výhodou červenej farby je, že ju môžete smelo kombinovať. Pre romantický efekt vyskúšajte bielu, béžovú či krémovú, ale báť sa nemusíte ani tyrkysovej a ružovej. Ak snívate o luxusnej obývačke, stavte na tmavohnedú, šedú či čiernu. Červená obývačka bude vyzerať neodolateľne so starožitným nábytkom, krbom, zrkadlom v pekne vypracovanom ráme a modernými obrazmi na stenách.

Obávate sa, že by vaša obývačka vyzerala v záplave červenej tmavo a ponuro? Oživte ju príjemnými červenými doplnkami a o veselý a elegantný efekt máte postarané.

 

Galéria obrázkov

Obývačka vymaľovaná na červeno

Červená obývačka

Červený nábytok do obývačky

Červená obývačka s červeným nábytkom

Obývačka ladená do červena

Červené zariadenie v obývačke

Červená pohovka do obývačky

Červená śedačka do obývačky

Červené doplnky v obývačke

Červený kredenc do obývačky

Červená obývačka

Červená farba v obývačke

Červené steny v obývačke

Červená maľovka v obývačkePublikované dňa: 21.02.2018
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Marcela Beňová

Milujem písanie a najradšej mám tie najobyčajne témy. Fascinujú ma detaily, ktoré menia dom na domov - knižnica plná milovaných kníh, fotorámiky so zábermi z vysnívaných ciest a šatník v štýle Carrie Bradshaw. Mojim tajným snom je mať raz doma vlastnú saunu :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne stojany na dáždniky Originálne stojany na dáždniky

Aj vaša predsieň si zaslúži nádych originality! Prajavte svoju osobnosť a kreativitu pri výbere doplnkov a dodajte život aj tej najponurejšej vstupnej hale.


Pridať komentár