Detské ihrisko z pneumatík

Patríke aj vy k milovníkom recyklácie nepoužívaných vecí a máte aspoň trošku manuálnej zručnosti? Potom čítajte ďalej! Aj vy si totiž môžete doma svojpomocne vyrobiť originálne, lacné a praktické detské ihrisko.

Ak máte malé dieťa a priestor, kde sa dá postaviť detské ihrisko, máte na polovicu vyhraté. Z pneumatík dokážete s minimálnym rozpočtom vytvoriť krásne a praktické ihrisko, ktoré bude vášmu dieťaťu závidieť celá ulica. 

Využitie starých pneumatík v tomto prípade nemá žiadne hranice. Jediným limitom je vaša predstavivosť. Ak vám chýba kreatívne myslenie, potom sa inšpirujte našimi tipmi! Aj vďaka nim zvládnete vyrobiť farebné detské preliezky na záhradu, hojdačky z pneumatík či naozaj prepracované a komplexné detské ihrisko v duchu urob si sám.

Galéria obrázkovPublikované dňa: 29.08.2017
Hodnotenie článku:
(89.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Vyrezávané Halloween tekvice Vyrezávané Halloween tekvice

Viete kedy je Halloween? Už o pár týždňov! A máte už premyslený motív, ktorý tento rok vyrežete na tekvicu? Ak nie, potom sa nemusíte stresovať - pripravili sme pre vás to najlepšie z...

Záhradné paletové sedenie Záhradné paletové sedenie

Nábytok z paliet si možno vyrobiť naozaj rýchlo, jednoducho a pomerne lacno. Stačí si prezrieť naše inšpirácie a uveríte, že paletové sedenie na záhradu je štýlovým doplnkom každého...


Pridať komentár