Geometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestor

Či už si vyberiete malé, alebo veľké, výrazné či tlmené, vzory dokážu spestriť každú obývačku. Vzory sa vemľi dobre vynímajú na stenách, na koberci, vankúšoch, ale napríklad aj na samotnom gauči. Aby miestnosť bola dokonale vyvážené, môžete si zvoliť trebárs rovnáky vzor na tapetu aj na vankúše. Kreativite sa medze nekladú. Na stene vzor najlepšie vynikne v prípade, že si zvolíte jednofarebný nábytok.

K najtrendovejším sa radia čiernobiele geometrické vzory. K populárnym patria chevron (rybia kosť), trojuholníky, prúžky a bodky. Také prúžky pôsobia mladistvo, interier oživujú, dodávajú mu šmrnc a ľahkosť. Chevron je zas výrazný vzor, preto to netreba s jeho realizáciou preháňať. Pozrite sa, ako na to.

Galéria obrázkov

Čierno-biela obývačka so vzormi

Čierno-biele vzory v obývačke

Geometrické vzory v obývačke

Vzorovaná podlaha

Vzorované vankúše

Vzorované vankúše a koberec

Geometrické vzory na vankúšoch

Vzorovaný koberec

Vzorovaný vankúš

Geometrické vzory v obývačkePublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Moderná či retro biela obývačka? Lesklá, matná, s drevom, farebnými doplnkamiModerná či retro biela obývačka? Lesklá, matná, s drevom, farebnými doplnkami

Biela obývačka – áno, či nie? Podľa nás je vhodnou voľbou do väčších i menších priestorov, biela sa skvelo kombinuje, preto dokáže zažiariť v každej obývačke.

Obývačka s elektrickým, rohovým či biokrbom – inšpirácieObývačka s elektrickým, rohovým či biokrbom – inšpirácie

Krb sa do domácnosti jednoznačne hodí. Nemusí sa ho vzdať ani v prípade, že bývate v byte alebo máte malú obývačku.

Obývačka s kuchyňou nielen v malom byte – inšpirácieObývačka s kuchyňou nielen v malom byte – inšpirácie

Rozmýšľate nad obývačkou s kuchyňou? Ide o výbornú voľbu do domu, bungalovu, bytu aj do podkrovia. Ak nemáte žiadne nápady, nechajte sa inšpirovať tými našimi.


Komentáre

01/04/2022 23:05
Martina

geometicke tvary maju iba doplnky a tie si možete menit kludne každy den. Ale zakladne kusy nabytku si rovnake a jednofarebne. teraz som si kupila domov knižnicu zo stoličky a je cela biela, len nožky ma dreveno kovove. Ale aj tak to vyzera velmi pekne, dobre

Pridať komentár