Geometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestor

Či už si vyberiete malé, alebo veľké, výrazné či tlmené, vzory dokážu spestriť každú obývačku. Vzory sa vemľi dobre vynímajú na stenách, na koberci, vankúšoch, ale napríklad aj na samotnom gauči. Aby miestnosť bola dokonale vyvážené, môžete si zvoliť trebárs rovnáky vzor na tapetu aj na vankúše. Kreativite sa medze nekladú. Na stene vzor najlepšie vynikne v prípade, že si zvolíte jednofarebný nábytok.

K najtrendovejším sa radia čiernobiele geometrické vzory. K populárnym patria chevron (rybia kosť), trojuholníky, prúžky a bodky. Také prúžky pôsobia mladistvo, interier oživujú, dodávajú mu šmrnc a ľahkosť. Chevron je zas výrazný vzor, preto to netreba s jeho realizáciou preháňať. Pozrite sa, ako na to.

Galéria obrázkov

Čierno-biela obývačka so vzormi

Čierno-biele vzory v obývačke

Geometrické vzory v obývačke

Vzorovaná podlaha

Vzorované vankúše

Vzorované vankúše a koberec

Geometrické vzory na vankúšoch

Vzorovaný koberec

Vzorovaný vankúš

Geometrické vzory v obývačkePublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiériZávesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveňSkrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.

Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačkyČierny gauč sa stane dominantou každej obývačky

Je čierny gauč dobrou voľbou? Určite áno. Pozrite sa, ako dobre môže v miestnosti vyzerať a s čím všetkým sa dá kombinovať.


Pridať komentár