Originálne stojany na dáždniky

Predsieň je prvá miestnosť, ktorú pri návšteve uvidia vaši hostia. Podľa prvého dojmu tak hodnotia váš príbytok ako celok. Nezabúdajte na ňu a ozvláštnite ju drobným detailom, ktorý vytvorí veselú a hrejivú atmosféru už pri vstupných dverách. 

Začnite pri stojane na dáždniky, ktorý vám poslúži najmä v chladnejších mesiacoch, keď sa dáždnik stáva vašim verným spoločníkom. Najčastejšou voľbou je ratanový stojan, ktorým nič nepokazíte, je praktický a nenápadný. Vyskúšajte originálnejší model! Prejavte svoju osobnosť a zvoľme si stojan, ktorý bude pôvabne kontrastovať so zvyškom miestnosti.

Originálny stojan na dáždniky oživí každú predsieň

Je vaša predsieň jednoduchá a praktická? Doplňte ju stojanom v tvare čižmy, ktorý vám vyčarí úsmev aj po tom najnáročnejšom dni. Alebo siahnite po nádhernom stojane v tvare vázy, ktorý dodá vstupnej hale gráciu a vznešenosť.

Ak v predsieni prevládajú hravé farby a drevo, zvoľte jednoduchší kovový model netradičných tvarov, ktorý nestratí balans ani vtedy, keď budú dookola pobehovať detskí hostia. 

Stojan na dáždniky nemusí byť len efektným dizajnérskym kúskom. Vhodne zvolený model vám urobí službu v malých priestoroch, kde potrebujete šetriť každým centimetrom, či v prípade, že máte predsieň prepojenú s kuchyňou či obývačkou. Najmä pri otvorených priestoroch nenápadný pomocník zabezpečí, že dáždniky nebudú zavadzať, no v prípade potreby zostanú poruke.

Galéria obrázkov

Dizajnový stojan na dáždniky

Originálny stojan na dáždniky

Dizajnový stojan na dáždniky

Netradičný stojan na dáždniky

Dizajnový stojan na dáždniky

Drevený stojan na dáždniky

Stojan na dáždniky v tvare gumákov

Netradičný stojan na dáždniky

Kovový stojan na dáždniky

Modrý stojan na dáždniky

Stojan na dáždniky do predsiene

Stojan na dáždniky do predsienePublikované dňa: 22.02.2018
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Marcela Beňová

Milujem písanie a najradšej mám tie najobyčajne témy. Fascinujú ma detaily, ktoré menia dom na domov - knižnica plná milovaných kníh, fotorámiky so zábermi z vysnívaných ciest a šatník v štýle Carrie Bradshaw. Mojim tajným snom je mať raz doma vlastnú saunu :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Zrkadlo do predsiene rozhodne patríZrkadlo do predsiene rozhodne patrí

Máte vo svojej predsieni zrkadlo? AK vám v nej chýba, mali by ste to čo najskôr napraviť. V galérii nájdete inšpirácie, kam ho do miestnosti umiestniť.

Skrinka na topánky by nemala chýbať vo vašej predsieniSkrinka na topánky by nemala chýbať vo vašej predsieni

Stojanové vešiaky môžu byť praktické a originálne zároveňStojanové vešiaky môžu byť praktické a originálne zároveň


Pridať komentár