Retro obývačka - stavte na explóziu farieb

Prvky retro štýlu nás obklopujú každý deň. Spojenie moderného a retra sa páči nielen mladším, ale aj starším ročníkom. Ak rozmýšľate nad tým, že svoju obývačku oživíte netradičným old school prvkom, potom si určite prezrite obrázky v našej galérii.

Mať doma retro obývačku samozrejme neznamená to, že ju zariadite starými skriňami a vyblednutými obrázkami z prababkinej povaly, hoci práve takéto kúsky majú najväčšiu nostalgickú hodnotu a už mierna údržba im vie vdýchnuť nový život.

Spoľahnúť sa môžete aj na cenovo dostupný retro nábytok, ktorý nájdete aj na našom webe. Svoju obývačku môžete ozdobiť krásnym farebným retro kobercom, originálnou sedačkou, komodou na nožičkách v retro štýle, výraznou tapetou, obrazmi či plagátom s tvárou filmovej ikony či tradičným doplnkom, akým je napríklad gramofón a stojan na platne. Retro je farebné, preto sa nebojte odviazať a experimentovať s farbami!

Galéria obrázkov

Retro sedačka a kreslo

Retro skrinka

Retro obývačka

Gramofón s platňami

Farebná retro obývačka

Retro nábytok

Modrý gauč a retro kreslá

Skrinka na platne

Retro stolík

Retro sedačka

Obývačka v štýle retro

Modro-žltá obývačka

Malá retro obývačka

Modrá retro obývačka

Bicykel v retro obývačke

Retro doplnky v obývačke

Retro kreslá

Retro pohovka

Retro zákutie

Svetlá retro obývačka

Zelené retro kreslá

Žlté kreslo s lampouPublikované dňa: 07.09.2017
Hodnotenie článku:
(92%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiériZávesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.

Geometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestorGeometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestor

Či už si vyberiete malé, alebo veľké, výrazné či tlmené, vzory dokážu spestriť každú obývačku. K najtradičnejším patrí čierno-biela kombinácia, ktorá nájde uplatnenie i u vás.

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveňSkrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.


Pridať komentár