Retro obývačka – stavte na explóziu farieb

Prvky retro štýlu nás obklopujú každý deň. Spojenie moderného a retra sa páči nielen mladším, ale aj starším ročníkom. Ak rozmýšľate nad tým, že svoju obývačku oživíte netradičným old school prvkom, potom si určite prezrite obrázky v našej galérii.

Mať doma retro obývačku samozrejme neznamená to, že ju zariadite starými skriňami a vyblednutými obrázkami z prababkinej povaly, hoci práve takéto kúsky majú najväčšiu nostalgickú hodnotu a už mierna údržba im vie vdýchnuť nový život.

Spoľahnúť sa môžete aj na cenovo dostupný retro nábytok, ktorý nájdete aj na našom webe. Svoju obývačku môžete ozdobiť krásnym farebným retro kobercom, originálnou sedačkou, komodou na nožičkách v retro štýle, výraznou tapetou, obrazmi či plagátom s tvárou filmovej ikony či tradičným doplnkom, akým je napríklad gramofón a stojan na platne. Retro je farebné, preto sa nebojte odviazať a experimentovať s farbami!

Galéria obrázkov

Retro sedačka a kreslo

Retro skrinka

Retro obývačka

Gramofón s platňami

Farebná retro obývačka

Retro nábytok

Modrý gauč a retro kreslá

Skrinka na platne

Retro stolík

Retro sedačka

Obývačka v štýle retro

Modro-žltá obývačka

Malá retro obývačka

Modrá retro obývačka

Bicykel v retro obývačke

Retro doplnky v obývačke

Retro kreslá

Retro pohovka

Retro zákutie

Svetlá retro obývačka

Zelené retro kreslá

Žlté kreslo s lampou



Publikované dňa: 07.09.2017
Hodnotenie článku:
(92%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Moderná či retro biela obývačka? Lesklá, matná, s drevom, farebnými doplnkamiModerná či retro biela obývačka? Lesklá, matná, s drevom, farebnými doplnkami

Biela obývačka – áno, či nie? Podľa nás je vhodnou voľbou do väčších i menších priestorov, biela sa skvelo kombinuje, preto dokáže zažiariť v každej obývačke.

Obývačka s elektrickým, rohovým či biokrbom – inšpirácieObývačka s elektrickým, rohovým či biokrbom – inšpirácie

Krb sa do domácnosti jednoznačne hodí. Nemusí sa ho vzdať ani v prípade, že bývate v byte alebo máte malú obývačku.

Obývačka s kuchyňou nielen v malom byte – inšpirácieObývačka s kuchyňou nielen v malom byte – inšpirácie

Rozmýšľate nad obývačkou s kuchyňou? Ide o výbornú voľbu do domu, bungalovu, bytu aj do podkrovia. Ak nemáte žiadne nápady, nechajte sa inšpirovať tými našimi.


Pridať komentár