Retro obývačka

Prvky retro štýlu nás obklopujú každý deň. Spojenie moderného a retra sa páči nielen mladším, ale aj starším ročníkom. Ak rozmýšľate nad tým, že svoju obývačku oživíte netradičným old school prvkom, potom si určite prezrite obrázky v našej galérií.

Mať doma retro obývačku samozrejme neznamená to, že ju zariadite starými skriňami a vyblednutými obrázkami z prababkinej povale, hoci práve takéto kúsky majú najväčšiu nostalgickú hodnotu a už mierna údržba im vie vdýchnuť nový život.

Spoľahnúť sa môžete aj na cenovo dostupný retro nábytok, ktorý nájdete aj na našom webe. Svoju obývačku môžete ozdobiť krásnym farebným retro kobercom, originálnou sedačkou, komodou na nožičkách v retro štýle, výraznou tapetou, obrazmi či plagátom s tvárou filmovej ikony či tradičným doplnkom, akým je napríklad gramofón a stojan na platne. Retro je farebné, preto sa nebojte odviazať a experimentovať s farbami!

Galéria obrázkovPublikované dňa: 07.09.2017
Hodnotenie článku:
(92%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár