Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Chystáte sa zariaďovať obývačku? Potom sa výberu skrinky pod televízor nevyhnete. Často je to najdominantnejší prvok obývačky, niekedy však ide o nenápadný element miestnosti. Pri výbere skrinky je dôležité si uvedomiť, či hľadáte kus nábytku, ktorý bude slúžiť aj ako úložný priestor, alebo potrebujete jednoduchú skrinku, do ktorej nechcete dať nič iné iba televízny program. Hľadáte dzajnérsky kúsok, alebo vám postačí skrinka, ktorá nebude ničím výnimočná?

Vybrať si môžete buď závesné, alebo klasické skrinky/stolíky, ktoré sa ukladajú na zem, môžu byť s nožičkami, alebo bez nich. Nezabúdajte na to, že okrem klasiky v podobe masívneho kúsku s ostrými hranami a zásuvkami, máte na výber aj ďalšie netradičnejšie možnosti v rôznych štýloch. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.

Galéria obrázkov

Biela skrinka pod televízor kombinovaná s drevom

Čierna skrinka pod TV

Závesná skrinka pod TV

Jednoduchá skrinka pod TV

Biela skrinka pod TV

Drevená skrinka pod TV

Žlto-biela skrinka pod TV

Biela skrinka pod TV s nožičkamiPublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(87.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závesné kreslá a hojdacie siete v interiériZávesné kreslá a hojdacie siete v interiéri

Závesné kreslo či hojdacia sieť? Výber ani jedného z nich nebudete ľutovať. Ozvláštnia interiér a vytvoria priestor na zábavu a oddych.

Geometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestorGeometrické vzory v obývačke – ozvláštnia každý priestor

Či už si vyberiete malé, alebo veľké, výrazné či tlmené, vzory dokážu spestriť každú obývačku. K najtradičnejším patrí čierno-biela kombinácia, ktorá nájde uplatnenie i u vás.

Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačkyČierny gauč sa stane dominantou každej obývačky

Je čierny gauč dobrou voľbou? Určite áno. Pozrite sa, ako dobre môže v miestnosti vyzerať a s čím všetkým sa dá kombinovať.


Pridať komentár