Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Chystáte sa zariaďovať obývačku? Potom sa výberu skrinky pod televízor nevyhnete. Často je to najdominantnejší prvok obývačky, niekedy však ide o nenápadný element miestnosti. Pri výbere skrinky je dôležité si uvedomiť, či hľadáte kus nábytku, ktorý bude slúžiť aj ako úložný priestor, alebo potrebujete jednoduchú skrinku, do ktorej nechcete dať nič iné iba televízny program. Hľadáte dzajnérsky kúsok, alebo vám postačí skrinka, ktorá nebude ničím výnimočná?

Vybrať si môžete buď závesné, alebo klasické skrinky/stolíky, ktoré sa ukladajú na zem, môžu byť s nožičkami, alebo bez nich. Nezabúdajte na to, že okrem klasiky v podobe masívneho kúsku s ostrými hranami a zásuvkami, máte na výber aj ďalšie netradičnejšie možnosti v rôznych štýloch. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.

Galéria obrázkov

Biela skrinka pod televízor kombinovaná s drevom

Čierna skrinka pod TV

Závesná skrinka pod TV

Jednoduchá skrinka pod TV

Biela skrinka pod TV

Drevená skrinka pod TV

Žlto-biela skrinka pod TV

Biela skrinka pod TV s nožičkamiPublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(87.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Moderná či retro biela obývačka? Lesklá, matná, s drevom, farebnými doplnkamiModerná či retro biela obývačka? Lesklá, matná, s drevom, farebnými doplnkami

Biela obývačka – áno, či nie? Podľa nás je vhodnou voľbou do väčších i menších priestorov, biela sa skvelo kombinuje, preto dokáže zažiariť v každej obývačke.

Obývačka s elektrickým, rohovým či biokrbom – inšpirácieObývačka s elektrickým, rohovým či biokrbom – inšpirácie

Krb sa do domácnosti jednoznačne hodí. Nemusí sa ho vzdať ani v prípade, že bývate v byte alebo máte malú obývačku.

Obývačka s kuchyňou nielen v malom byte – inšpirácieObývačka s kuchyňou nielen v malom byte – inšpirácie

Rozmýšľate nad obývačkou s kuchyňou? Ide o výbornú voľbu do domu, bungalovu, bytu aj do podkrovia. Ak nemáte žiadne nápady, nechajte sa inšpirovať tými našimi.


Pridať komentár