Úložný priestor v kuchyni

Zúžitkujte priestor kuchyne na 150% a uskladnite všetko potrebné. Stačí trochu kreativity a nápad zrealizujete raz-dva! Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.

Kuchyňa je miestnosť, v ktorej častokrát bojujeme s nedostatkom priestoru na uloženie tanierov, hrncov, pokrievok, rôzneho drobného náčinia, šálok či koreničiek. Nie každá kuchyňa poskytuje dostatok priestoru na umiestnenie potrebného množstva skriniek a regálov. A vtedy treba začať improvizovať a z dostupného priestoru vyťažiť maximum!

Čo takto na bok skrinky pripevniť veľkú poličku na koreničky? Alebo premeniť obyčajnú drevenú paletu na stojan na šálky či povešať hrnce na rebrík, pripevnený nad ostrovčekom?

Galéria obrázkovPublikované dňa: 06.09.2017
Hodnotenie článku:
(91.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít

Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť. Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.  

Zelená kuchyňa Zelená kuchyňa

Túžite s príchodom jari osviežiť vašu kuchyňu? Naberte odvahu a dodajte jej originalitu jedinečnými odtieňmi zelenej. Vneste do svojho bytu kúsok prírody a harmónie pomocou mätových,...

Biele kuchyne Biele kuchyne

Jednoduchá, jemná, čistá a nadčasová. Presne taká je biela farba, ktorá sa čoraz viac objavuje aj ako farba kuchyne.


Pridať komentár