1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť

Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky

Už ste niekedy videli domácnosť, v ktorej by chýbala váza? Pravdepodobne nie, keďže ide o jednu zo základných vecí, ktoré majú doma mladí i starší ľudia.

Váza už dávno nie je iba funkčnou záležitosťou – nástroj na odloženie kvetov, môže slúžiť aj ako bytový doplnok. Čerstvé kvety vo váze domácnosť rozžiaria, kúsok prírody do nej vnesie nielen príjemnú vôňu, ale aj príbehy, keďže kvety často symbolizujú niečo viac. Váza sama osebe však môže byť tiež dekoratívnym doplnkom domácnosti. Či už si zvolíte sklenený, keramický, alebo kovový variant, mal by sa hodiť k dizajnu vášho bytu. Inšpirujte sa v našej galérii.

Galéria obrázkov

Biela váza

Hnedá váza

Kovová váza

Ružové vázy

Sivé vázy

Sklenená váza

Váza na drevenom stolíku

Zelená sklenená váza

Zelené vázy

Žltá váza v tvare konvicePublikované dňa: 23.11.2018
Hodnotenie článku:
(88.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte? Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?

Máte doma závesy? Hodia sa nielen do obývačky či spálne, ale aj do detskej izby a kuchyne. Sú dekoračným doplnkom, ktorý dodá miestnosti svojský ráz.

Hexagon police sa hodia do každého interiéru Hexagon police sa hodia do každého interiéru

Zívajú steny vo vašej domácnosti prázdnotou? Potom by ste tento priestor mohli využiť na umiestnenie netradičných políc.

Betónové kvetináče – hodia sa do bytu i do záhrady Betónové kvetináče – hodia sa do bytu i do záhrady

Betonové kvetináče sa skvelo hodia nielen do vašej záhrady, ale aj do bytu. Môžete do nich zasadiť rôzne sukulenty, ale napríklad aj ihličnany.


Pridať komentár