Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky

Už ste niekedy videli domácnosť, v ktorej by chýbala váza? Pravdepodobne nie, keďže ide o jednu zo základných vecí, ktoré majú doma mladí i starší ľudia.

Váza už dávno nie je iba funkčnou záležitosťou – nástroj na odloženie kvetov, môže slúžiť aj ako bytový doplnok. Čerstvé kvety vo váze domácnosť rozžiaria, kúsok prírody do nej vnesie nielen príjemnú vôňu, ale aj príbehy, keďže kvety často symbolizujú niečo viac. Váza sama osebe však môže byť tiež dekoratívnym doplnkom domácnosti. Či už si zvolíte sklenený, keramický, alebo kovový variant, mal by sa hodiť k dizajnu vášho bytu. Inšpirujte sa v našej galérii.

Galéria obrázkov

Biela váza

Hnedá váza

Kovová váza

Ružové vázy

Sivé vázy

Sklenená váza

Váza na drevenom stolíku

Zelená sklenená váza

Zelené vázy

Žltá váza v tvare konvicePublikované dňa: 23.11.2018
Hodnotenie článku:
(88.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jednoduché zdobenie medovníkovJednoduché zdobenie medovníkov

Dnes vám prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku.

Najkrajšie alternatívne vianočné stromčekyNajkrajšie alternatívne vianočné stromčeky

Vianoce už pomaly klopú na dvere a preto máme najvyšší čas zamyslieť sa aký vianočný stromček vlastne chceme. Čo tak siahnuť po ekologickej alternatíve, ktorú môžeme využiť aj o rok?

Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?

Máte doma závesy? Hodia sa nielen do obývačky či spálne, ale aj do detskej izby a kuchyne. Sú dekoračným doplnkom, ktorý dodá miestnosti svojský ráz.


Pridať komentár