Wire závesné lampy – moderné svietidlá

Napriek tomu, že sú svetlá dôležitou súčasťou interiéru, mnoho ľudí ich výber podceňuje. Okrem toho, že nám dovoľujú sa bezpečne pohybovať a dotvárajú atmosféru v miestnosti, vybrané svetlo nám pomáha sa sústrediť, prípadne príjemne relaxovať.

Pri výbere lampy či lustra by ste mali ako prvé porozmýšľať nad samotným účelom svietidla. Wire lampy sú skvelým doplnkom a v závislosti od výberu žiarovky sa dajú použiť v každej miestnosti. Ak si zvolíte studené biele svetlo, bude sa pri ňom môcť lepšie sústrediť a udrží vašu pozornosť, ak si zvolíte teplé biele svetlo, ktoré upokojuje a uvoľňuje, môžete pri ňom bez problémov oddychovať.

Wire lampy, teda drôtene svietidlá sa vyznačujú tým, že pôsobia okrasne a žiarovka je v nich odhalená. Ak ste fanúšikmi takéhoto osvetlenia, nechajte sa pri výbere inšpirovať našou galériou.

Galéria obrázkov

Čierne wire lampy

Steampunk wire lampy

Obývačkové wire lampy

Wire lampa v obývačke

Wire lampa v študentskej izbe

Wire lampy do interiéru

Wire lampa v spálni

Zaujímavé wire lampyPublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(87%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte? Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?

Máte doma závesy? Hodia sa nielen do obývačky či spálne, ale aj do detskej izby a kuchyne. Sú dekoračným doplnkom, ktorý dodá miestnosti svojský ráz.

Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky

Aspoň jednu vázu má doma asi každý. Môže ísť o sklenený kúsok s jednoduchým dizajnom, alebo napríklad o kovovú dekoratívnu vázu. Akú máte doma vy?

Hexagon police sa hodia do každého interiéru Hexagon police sa hodia do každého interiéru

Zívajú steny vo vašej domácnosti prázdnotou? Potom by ste tento priestor mohli využiť na umiestnenie netradičných políc.


Pridať komentár