1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť

Wire závesné lampy – moderné svietidlá

Napriek tomu, že sú svetlá dôležitou súčasťou interiéru, mnoho ľudí ich výber podceňuje. Okrem toho, že nám dovoľujú sa bezpečne pohybovať a dotvárajú atmosféru v miestnosti, vybrané svetlo nám pomáha sa sústrediť, prípadne príjemne relaxovať.

Pri výbere lampy či lustra by ste mali ako prvé porozmýšľať nad samotným účelom svietidla. Wire lampy sú skvelým doplnkom a v závislosti od výberu žiarovky sa dajú použiť v každej miestnosti. Ak si zvolíte studené biele svetlo, bude sa pri ňom môcť lepšie sústrediť a udrží vašu pozornosť, ak si zvolíte teplé biele svetlo, ktoré upokojuje a uvoľňuje, môžete pri ňom bez problémov oddychovať.

Wire lampy, teda drôtene svietidlá sa vyznačujú tým, že pôsobia okrasne a žiarovka je v nich odhalená. Ak ste fanúšikmi takéhoto osvetlenia, nechajte sa pri výbere inšpirovať našou galériou.

Galéria obrázkov

Čierne wire lampy

Steampunk wire lampy

Obývačkové wire lampy

Wire lampa v obývačke

Wire lampa v študentskej izbe

Wire lampy do interiéru

Wire lampa v spálni

Zaujímavé wire lampyPublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(87%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Jednoduché zdobenie medovníkov

Dnes vám prinášame fotoinšpirácie v podobe rôznych menej či viac náročných vzorov, ktoré môžete aplikovať aj tento rok. Nebojte sa, nie je to naozaj až tak náročné. Treba len trochu cviku.

Najkrajšie alternatívne vianočné stromčeky Najkrajšie alternatívne vianočné stromčeky

Vianoce už pomaly klopú na dvere a preto máme najvyšší čas zamyslieť sa aký vianočný stromček vlastne chceme. Čo tak siahnuť po ekologickej alternatíve, ktorú môžeme využiť aj o rok?

Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte? Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?

Máte doma závesy? Hodia sa nielen do obývačky či spálne, ale aj do detskej izby a kuchyne. Sú dekoračným doplnkom, ktorý dodá miestnosti svojský ráz.


Pridať komentár