Záhradné paletové sedenie

Nábytok z paliet si možno vyrobiť naozaj rýchlo, jednoducho a pomerne lacno. Stačí si prezrieť naše inšpirácie a uveríte, že paletové sedenie na záhradu je štýlovým doplnkom každého exteriéru. Na internete sa dá nájsť neuveriteľné množstvo návodov ako zostrojiť sedačku z paliet, ktoré vás touto nenáročnou aktivitou prevedú krok po kroku. 

Pred samotnou výrobou si nezabudnite drevené europalety natrieť na požadovaný odtieň. Potom záleží iba na vašej manuálnej zručnosti. Vyrobte si menšie kreslo, stredne veľkú pohovku alebo veľký gauč z paliet, na ktorom si vychutnáte chvíle pohody s rodinou a priateľmi. Na nový paletový nábytok nezabudnite umiestniť matrace a zopár dekoračných vankúšov, dodáte mu štýl a šmrnc. 

Galéria obrázkovPublikované dňa: 11.09.2017
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Vyrezávané Halloween tekvice Vyrezávané Halloween tekvice

Viete kedy je Halloween? Už o pár týždňov! A máte už premyslený motív, ktorý tento rok vyrežete na tekvicu? Ak nie, potom sa nemusíte stresovať - pripravili sme pre vás to najlepšie z...

Detské ihrisko z pneumatík Detské ihrisko z pneumatík

Patríke aj vy k milovníkom recyklácie nepoužívaných vecí a máte aspoň trošku manuálnej zručnosti? Potom čítajte ďalej! Aj vy si totiž môžete doma svojpomocne vyrobiť originálne, lacné a...


Pridať komentár