✅ ✅ Zoznam výpredajov Black Friday Zobraziť ponuku

zavrieť

Zelená kuchyňa

Jar je za dverami a vy túžite oživiť nudnú kuchyňu žiarivými farbami? Tohtoročným hitom je netradičná zelená vo všetkých odtieňoch - mätových, pistáciových, hráškovozelených či romantických smaragdových. Vyskúšate zelenú priamo na kuchynskej linke, stenách, dlaždičkách alebo doplnkoch? Vaša kuchyňa sa premení na domáce zátišie ako vystrihnuté z katalógu.

Zelená linka, zástena či steny

Ak vám to priestor v kuchyni dovoľuje, zvoľte si zelenú priamo na skrinkách a poličkách. Vaša kuchyňa tak nadobudne jemný a netradičný vzhľad. Možno túžite len po menšej, časovo a finančne nenáročnej zmene. V tom prípade stavte na zelené odtiene stien, ktoré vyniknú najmä v slnečných priestranných miestnostiach, alebo vybavte kuchyňu zelenými doplnkam i- najmä tými živými. Zelená, to neznamená len nevšedný odtieň stien či sviečku s vôňou lesa.

Obklopte sa v kuchyni rastlinami a bylinkami. Vytvorte na okennom ráme či v blízkosti balkóna živý kútik, kde môžete pestovať pre radosť či na varenie najrôznejšie bylinky, drobné odrody zeleniny a kvety na potešenie. Zelená farba vám v kuchyni vytvorí príjemnú oázu, oddychovú zónu, kde sa po celom dni rada zíde celá rodina.

Ak túžite oživiť malú kuchyňu, stavte na zelené dlaždičky v netradičkých smaragdovozelených odtieňoch. V kombinácii s bielou váš kuchynský kútik získa exotickú atmosféru ako z roprávok Tisíc a jednej noci.

 

zdroj obrázkov: pinterest.com

Galéria obrázkov

Zelené obkladačky v kuchyni

Zelená stena v kuchyni

Zelené skrinky kuchynskej linky

Zelená kuchynská linka

Zelená kuchynská linka

Zelená kuchyňa v dome

Tmavozelená kuchynská linka

Zelená kuchyňa

Zelená zástena v kuchyni z obkladačiek

Moderná zelená kuchynská linka

Zelená kuchyňa

Zelená zástena z obkladačiek

Zelené steny v kuchyniPublikované dňa: 05.03.2018
Hodnotenie článku:
(89.2%)

Autor článku

Marcela Beňová

Milujem písanie a najradšej mám tie najobyčajne témy. Fascinujú ma detaily, ktoré menia dom na domov - knižnica plná milovaných kníh, fotorámiky so zábermi z vysnívaných ciest a šatník v štýle Carrie Bradshaw. Mojim tajným snom je mať raz doma vlastnú saunu :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Provensálska kuchyňa Provensálska kuchyňa

Je vaším snom mať kuchyňu zariadenú v provensálskom štýle? Potrebujete zariadenie ladené v bielej a štýlové doplnky, vďaka ktorým si budete pripadať ako na juhovýchode Francúzska.

Jedáleň - ako súčasť kuchyne či obývačky Jedáleň - ako súčasť kuchyne či obývačky

Túžite po jedálni, ale sa obávate, že ju do svojho malého bytu nenapracete? Nemusíte sa obávať, stačí aj malý priestor na to, aby ste si mohli vytvoriť miesto, kde sa bude rodina...

Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít Červená farba kuchyne citeľne zvýši Váš apetít

Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť. Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.  


Pridať komentár