1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť
Bazén Florida Premium ovál PRISM 6,10 x 3,05 x 1,22 m s kartušovou filtráciou a príslušenstvom
(79.2%)
629,00 €

Parametre a popis produktu

Bazén Florida Premium patrí medzi obľúbené nadzemné bazény v Slovenskej republike. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida Premium ovál je ľahká údržba, stabilita konštrukcie, široká hladina a ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, zostaviť podpornú konštrukciu, na ktorú sa navlečie bazénová fólia. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a uskladniť na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou.  Rozmery vrátane vzpier : 6,65 x 3,61 m Bazénová fólia :Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Kvalitné spracovanie zaistí dlhodobé bezproblémové používanie bazéna.Vlastnosti : k bazénu je dodávaná kartušová filtrácia o výkone 5,7 m3/hod., vrátane filtračnej vložkykapacita vody v bazéne: 18 202 lsteny sú vyrobené z pružného a pevného 3vrstvového POLYSTRENGHT™PVC materiáluvzpery sú galvanizované a odolné proti koróziivnútorná fólia : modro-biela mozaikavonkajší dizajn : svetlo šedá farbaSúčasti balenia bazána Florida : bazén Florida Premium ovál 6,10 x 3,05 x 1,22 mkartušová filtrácia s filtračnou vložkoubezpečnostné schodíky (max. nosnosť 136 kg)podložkakrycia plachtaZapustenie bazéna Florida :Bazén Florida nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide len o nadzemný bazén. Uskladnenie bazéna Florida :Bazén Florida nie je určený k celoročnej prevádzke a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je ptorebné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché mieto, kde nemrzne. Je vhodné ho v priebehu zimy občas preskladať, aby na fólii nevznikali prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.Detailné informácie o zazimovaní bazéna nájdete v návode, prípadne v našej Poradni.  

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bazén Florida Premium ovál PRISM 6,10 x 3,05 x 1,22 m s kartušovou filtráciou a príslušenstvom myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 629,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bazén Florida Premium ovál PRISM 6,10 x 3,05 x 1,22 m s kartušovou filtráciou a príslušenstvom

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Dátum: 04.06.2019

Pridať komentár


Alternatívy

Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

359,90 €
Hecht DREAM R

Hecht DREAM R

359,90 €