BERG BUZZY NITRO 2-in-1 Šliapacia motokára, čierna, veľkosť os
(79.6%)
Bežná cena: 214.95 €199,95 €

Parametre a popis produktu

Fantastická šliapacia motokára BERG BUZZY NITRO 2-in-1 upúta na prvý pohľad. Motokára je vhodná aj pre najmenších vodičov. Vďaka motokáre sa deti ľahko a rýchlo naučia šliapať. Najprv sa môžu odrážať nohami od zeme a než sa nadejete, budú mať nohy na pedáloch. Šliapanie má ľahký chod, motokára je ľahko ovládateľná a stabilná. Šliapacia motokára je vybavená výškovo nastaviteľnou vodiacou tyčou, ktorú ľahko pripevníte aj odpojíte. Riadidlá aj pedále môžu byť ovládané nezávisle na sebe. Štyri tiché kolesá EVA a otočná náprava držia motokáru pevne a bezpečne na zemi. Motokára rastie s deťmi vďaka nastaviteľnému sedadlu. Nevyhnutnou súčasťou je ručná brzda na pravej strane motokáry. Vďaka zámku na riadení môžete zablokovať riadidlá a uľahčíte si tak jazdu, keď dieťa tlačíte pomocou vodiacej tyče. V tejto polohe sa stávajú pedále neaktívne. Motokáru je možné prepnúť na voľnobeh. Jazda je možná dopredu aj dozadu.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o BERG BUZZY NITRO 2-in-1 Šliapacia motokára, čierna, veľkosť os myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 199,95€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka BERG BUZZY NITRO 2-in-1 Šliapacia motokára, čierna, veľkosť os

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy