Bestway Nadzemný bazén Power Steel, 405 x 201 x 100 cm
(81.6%)
Bestway Nadzemný bazén Power Steel, 405 x 201 x 100 cm
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 349,99 €

Parametre a popis produktu

Užite si leto s úžasným nadzemným bazénom Bestway vo vlastnej záhrade. Bazén je ihneď pripravený na kúpanie, jeho zostavenie je totiž veľmi jednoduché! Vonkajšia strana steny bazéna je potlačená sivým ratanovým vzorom a hodí sa do každej záhrady. Obdĺžnikový tvar poskytuje viac priestoru na plávanie a hranie.Extra silné bočné steny tohto bazéna sú vyrobené z materiálu Tritech™, 3-vrstvového vystuženého materiálu s jadrom z polyesterového pletiva uzavretého medzi dvoma vrstvami PVC materiálu s vysokým rozchodom. Tým sa vytvorí celková hrúbka 0,40 - 0,80 mm (meradlo 16-32) v závislosti od veľkosti bazéna a ponúka vynikajúcu pevnosť a trvanlivosť.Odolný, nehrdzavejúci oceľový rám je vybavený Seal and Lock System™ pre pevné a bezpečné pripojenie rámu. Táto sada je dodávaná s filtračným čerpadlom, bezpečnostnými schodíkmi a chemickým dávkovačom ChemConnect™.Dávkovač ChemConnect udržuje čistú a zdravú bazénovú vodu tým, že udržuje stabilnú hladinu chlóru, ktorá je rovnomerne rozptýlená po celom bazéne, bez problémov a starostí s tradičnými chemickými plavákmi. Antimikrobiálny filter predlžuje životnosť bazéna tým, že zabraňuje rastu rias, plesní a iných baktérií vo vode. Vstavaný vypúšťací ventil pre reguláciu prietoku uľahčuje vypúšťanie pripojením ventilu k záhradnej hadici (vrátane priloženého adaptéra) na vypúšťanie vody.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bestway Nadzemný bazén Power Steel, 405 x 201 x 100 cm myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 349,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bestway Nadzemný bazén Power Steel, 405 x 201 x 100 cm

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

Dátum: 04.06.2019

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy