Blumfeldt Airlounge, nafukovacia sedačka, 90x80x150cm, ruksak, prateľná, polyester, čierna
(80.4%)
info Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Vznášať sa ako na oblaku! Nafukovacia sedačka Blumfeldt Airlounge za pár sekúnd premení lúku, pláž či kemp na klubovú obývačku. Odteraz budú výlety mimoriadne pohodlné. Vďaka nafukovacej sedačke Blumfeldt Airlounge môžete vziať obývačku so sebou všade. V praktickom batohu ju máte vždy po ruke a pripravenú na použitie za pár sekúnd. Nafúkanie preberá sám vzduch: stačí len roztiahnuť otvor a zachytiť vzduch. Následne rýchlo zatvoriť zaisťovaciu lištu, párkrát zamotať a zabezpečiť svorkou - sedačka potom na pár hodín zadrží vzduch a ponúkne príjemné pohodlie. Dlhé nafúkanie zabezpečujú dve vrstvy: snímateľný vonkajší obal z 300-D polyesteru a robustné nafukovacie vrece z polyetylénu. Spolu dodávajú sedačke lepšiu stabilitu a zadržia vzduch dlhšie ako podobné modely. Ležadlová časť s dĺžkou 100 cm a operadlo s výškou 40 cm zabezpečujú oddych aj vysokým ľuďom. Prídavný komfort zaisťujú bočné vrecká, do ktorých môžete odložiť knihy, tablety alebo mobily. Polyesterový poťah, ktorý sa dá jednoducho čistiť v práčke, zabezpečuje dlhú životnosť sedačky Blumfeldt Airlounge . Nafukovacia sedačka Blumfeldt Airlounge s íce nie je posteľ, ale vždy pripravená sedačka, pričom nezáleží na tom, či v záhrade, lese, na lúke alebo pláži. Dostupné farby a varianty: čierna nafukovacia sedačka (produkt: 10031960), zelená nafukovacia sedačka (10031961), čierne nafukovacie kreslo (10031962), zelené nafukovacie kreslo (10031963)

Vlastnosti

FarbaČierna

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Airlounge, nafukovacia sedačka, 90x80x150cm, ruksak, prateľná, polyester, čierna myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 49,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Airlounge, nafukovacia sedačka, 90x80x150cm, ruksak, prateľná, polyester, čierna

Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy