Blumfeldt Bel Air Mono Swing, hollywoodska hojdačka, oceľový rám, Mono Relax, čierna
(81.6%)
Blumfeldt Bel Air Mono Swing, hollywoodska hojdačka, oceľový rám, Mono Relax, čierna
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 223,90 €

Parametre a popis produktu

Oddýchnite si od každodenného života a zažite príjemné hodiny upokojujúceho odpočinku s hollywoodskou hojdačkou Blumfeldt Bel Air Mono Swing. Robustný kovový rám poskytuje hollywoodskej hojdačke Blumfeldt Bel Air Mono Swing v každej chvíli stabilné postavenie. Sedadlo vyrobené z priedušného a ľahko čistiteľného materiálu je nielen mimoriadne odolné, ale tiež ponúka dostatok priestoru pre 2 osoby s plochou 120 x 50 cm (Š x H). Mono Relax konštrukcia hojdačky Bel Air Mono Swing umožňuje uvoľnený hojdací pohyb a stáva sa tak ostrovom odpočinku uprostred rutiny všedných dní. Veľká strieška proti slnku poskytuje spoľahlivý tieň aj pri silnom slnečnom žiarení. Skrutky z ušľachtilej ocele okrem toho zaručujú dlhú životnosť konštrukcie, ktorá napriek svojej vysokej stabilite presvedčí svojou nízkou hmotnosťou 35 kg. Užívajte si s hollywoodskou hojdačkou Blumfeldt Bel Air Mono Swing nádherné momenty oddychu.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Bel Air Mono Swing, hollywoodska hojdačka, oceľový rám, Mono Relax, čierna myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 223,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Bel Air Mono Swing, hollywoodska hojdačka, oceľový rám, Mono Relax, čierna

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy