Parametre a popis produktu

Vaše ovocie a zelenina si zachovajú svoje vitamíny a zostanú dlhšie čerstvé
Stravovať sa zdravo nebolo nikdy tak jednoduché. Systém na zachovávanie čerstvosti VitaFresh vytvára ideálne skladovacie podmienky pre vaše čerstvé potraviny vďaka možnosti regulácie vlhkosti. Podmienky vlhkosti sa v zásuvke dajú upraviť tak, že vaše ovocie a zelenina zostanú dlhšie čerstvé.


Výkon
Chladnička, ktorá sa pripraví na nové potraviny

Keď pri odchode na nákup aktivujete funkciu SuperChladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne.

Už žiadne odmrazovanie vašej chladničky
Manuálne odmrazovanie chladničky môže byť veľmi nepríjemné a časovo náročné. Vďaka novým chladničkám s funkciou NoFrost môžete túto úlohu jednoducho odstrániť z vášho zoznamu úloh. Na rozdiel od bežných chladničiek je vlhkosť vzduchu v chladničke NoFrost neustále zachytávaná v centrálnom výparníku, ktorý sa pravidelne a automaticky odmrazuje. Výsledná kondenzovaná voda sa jednoducho vyvedie von z chladničky, kde sa potom odparí. Týmto spôsobom funkcia NoFrost nielenže trvalo udržuje vašu chladničku bez ľadu, ale vás aj zbavuje potreby jej manuálneho odmrazovania.

 


Všetko na dohľad: LED osvetlenie chladničky

LED svetlá prinášajú do chladničiek úplne nový koncept osvetlenia, ktoré zaručuje rovnomerné osvetlenie interiéru bez oslnenia. LED svetlá spotrebovávajú menej elektrickej energie ako konvenčné osvetlenie chladničky a vydržia počas celej životnosti spotrebiča

Komfort

Alarm

Výstražný zvukový alebo svetelný signál, v prípade otvorených dverí alebo pri výskyte inej chyby

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bosch KGN39VI45 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 728,19€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bosch KGN39VI45

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Bosch KGN49XL30

Bosch KGN49XL30

737,52 €
Candy CFL 050 E

Candy CFL 050 E

108,00 €
LG GSB760PZXZ

LG GSB760PZXZ

848,90 €
AEG ERN2001BOW

AEG ERN2001BOW

389,00 €
Bosch KGN36VL35

Bosch KGN36VL35

468,00 €
Bosch KIR21VF30

Bosch KIR21VF30

433,36 €