Parametre a popis produktu

Dizajn a prevedenie
Kombinovaná chladnička Candy CMGN 6184B  je v čiernom prevedení a jedná sa o voľne stojaci spotrebič. Jej celkový objem je 317 litrov. Pre pohodlné otváranie je umiestnené praktické zabudované madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Určite oceníte automatické odmrazovanie, takže sa nebudete musieť zaoberať zdĺhavým čistením a ušetrený čas môžete využiť na obľúbené činnosti.

Chladiaca časť
Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 223 litrov. Výbavu tvoria 2 + 1+ 1  sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 3 dverové priehradky pre uskladnenie drobných potravín, priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny,  držiak na vino a držiak na vajíčka. Interiér chladničky je vybavený  LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. O tom, že je chladnička v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 42 dB.

Mraziaca časť
Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 94 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 4,5 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 11 hodín.

Vnútorné LED osvetlenie
Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Candy SMGN 6184B Black myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 539,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Candy SMGN 6184B Black

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

AEG RDB72721AX

AEG RDB72721AX

369,00 €